Yükleniyor ...

Eksen LYS Matematik 1 Anlatım Kitabı

Eksen LYS Matematik 1 Anlatım Kitabı
: 9786055955113
39,00 TL
  27,30 TL
11,70 TL (%30)
%30

- Bu ürünü; kredi kartı, banka havalesi, posta çeki veya kapıda nakit ödemeli seçenekleriyle satın alabilirsiniz. 99,00 TL ve üzeri siparişlerinizde Kargo Ücretsiz.

- Kapıda ödemeli siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin +5,00 TL kapıda ödeme hizmet bedeli ilave edilir.

Miktar:

Şimdi elinizin altında yeni bir anlatım kitabı var. Daha öncekilere benzemeyen, 'işte aradığım kitap bu' diyeceğiniz ve üniversite hazırlık sürecinde elinizden düşürmeyeceğiniz bir kitap.

Öğrenciyi merkeze alarak planlandı bu anlatım kitabı. Mevcut anlatım kitaplarının tekdüzeliğine son vermek, bilgiyi istenir hale getirerek, öğrenmeyi renkli bir konuma yükseltmek için çabaladık. Kitabın ilerleyen sayfalarına doğru bu çabanın gerçekleştiğini sizler de gözlemleyeceksiniz.

Bu kitap Kavramsal Daire Modeli'nin ikinci açılımı olarak düşünüldü. Bir anlatım kitabından beklenen her şeyi vermek üzere kurgulandı. Bu çerçevede her ünitenin başlangıç görseli size içten bir merhaba demek için. Ünite adları ve her ünitede yer alacak alt başlıklar, yine size kılavuzluk için bu görselin yanında konumlandı.

'Yörüngedeki Kavramlar' bu ünitede hangi kavramların hangi sayfalarda bizi karşılayacağını belirtiyor. Sonra konunun anlatımına başlanıyor. Bu anlatım, alışılageldiği gibi monoton, nerede başlayıp nerede bittiği belirsiz anlatımlar gibi değil; aksine sistematize edilmiş, en küçük alt başlıklara ayrılmış ve hemen hemen her alt başlık bir soru ve çözümü ile birlikte verilmiş durumda. Her noktayı anlayalım, anlamadan geçmeyelim diye. Hatta anlayamadıysak, anlayamadığımız bu birimin neresi olduğunu net olarak görelim diye.

Sonra 'Bu Konuda Özetle...' bölümü geliyor. Bir de özet olarak, önemli noktaları tekrar gündemimize taşıyor kitap. Kavramları da, formülleri de.

'Öğrendiklerimizi Test Edelim' bölümü, anlatımdaki alt başlıkları sınayan testlerle ve yine o sırayla kurgulanmış durumda. Bir başka ifadeyle Kavrama Testlerindeki her soru, anlatımdaki alt başlıkları sırasıyla soruyor. Bunun, oldukça farklı, orjinal ve faydalı bir yaklaşım olduğunu hissedeceksiniz. Ardından daha kapsamlı sorulardan oluşan Genel Tekrar Testi ve sınav sorularından oluşan bir demet geliyor. Sınavlarda Sorulabilecek Sorular ise bizim iddiamız.

'Kazanmış Olmamız Gereken Bilgi ve Beceriler' bütün bunların sonunda neleri öğrenip öğrenmediğimizi kontrol ediyor. Lütfen bu kontrolden geçirin kendinizi.

Tüm bunlar, Kavramsal Daire Modeli'nin henüz ilk açılımları. Öğretim ortamlarını ve dünyamızı güzelleştirmek için çalışan yayıncınızın henüz başlangıç adımları. Daha ne güzellikler ve sürprizler var sırada.

Ürün Özellikleri

9786055955113
520 sayfa
Komisyon
19.5 x 27.5 cm
1. Hamur kağıt
Karton Kapak
Kredi Kartı ile Ödeme
Visa / MasterCard ile
Havale / Eft İle Ödeme
Havale / Eft ile 27,30 TL
Kapıda Ödeme Hizmeti
Kapıda Ödeme ile 27,30 TL + Hizmet Bedeli Alınmaktadır.
Anlaşmalı Kredi Kartları ile Ödeme/Taksit Seçenekleri

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula

Gönderi bulunamadı

Görüş

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula