Yükleniyor ...

Final 6.Sınıf Türkçe Konu Anlatımlı

Final 6.Sınıf Türkçe Konu Anlatımlı
Final Yayınları
: 9786055957810
17,00 TL
  11,90 TL
5,10 TL (%30)
%30

Stokta yok

Elinizdeki kitap “final İlköğretim Destek Kitapları” dizisinin özgün eserlerinden biridir. Yeni öğretim programlarına uygun olarak hazırlanmış olan bu kaynakla başarınıza katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

“6. Sınıf Türkçe Konu Anlatımlı” kitabı, sizleri hem okul derslerinize hem de gelecekte gireceğiniz sınavlara hazırlayacaktır. Geçtiğimiz yıllardan itibaren uygulanan yeni öğretim programlarıyla okullarımızda daha çok, “öğrenci merkezli” ve uygulamalara dayalı bir eğitim verilmektedir. Biz de kitabın bu programla uyumlu olmasına özen gösterdik.

Öğrenme, dayanıklı bilgilere dönüşmedikçe öğrenci test çözme ve uygulama konusunda sorun yaşamaktadır. Bu kitap öğrendiklerinizi pratiğe dönüştürme konusunda en büyük yardımcınız olacaktır.

Kitapta, Türkçe dersinin tüm içeriği okul müfredatlarına uygun olarak yer almaktadır. Kitaptan yeterince yararlanabilmenin ilk koşulu düzenli çalışmaktır. Konuları çalışmadan sadece soru çözmek ya da konu çalışıp testlere göz atmamak, yanlış çalışma modelleridir. Unutmayın ki başarı planlamayla ve ısrarlı çalışmayla gelir, final’in sloganında da belirttiğimiz gibi “Hiçbir başarı tesadüf değildir

“6. Sınıf Türkçe Konu Anlatımlı” kitabını yılların dershanecilik deneyimi ile hazırlayan öğretmenlerimiz Necdet AKBULUT, Nedim ALTIN ve Adil ÖZÇELİK’e teşekkür ediyor, sîzlere mutlu ve başarılı bir çalışma yılı diliyorum.

Ürün Özellikleri

9786055957810
272 sayfa
Necdet Akbulut
22 x 27 cm
1. Hamur kağıt
Karton Kapak
Kredi Kartı ile Ödeme
Visa / MasterCard ile
Havale / Eft İle Ödeme
Havale / Eft ile 11,90 TL
Kapıda Ödeme Hizmeti
Kapıda Ödeme ile 11,90 TL + Hizmet Bedeli Alınmaktadır.
Anlaşmalı Kredi Kartları ile Ödeme/Taksit Seçenekleri

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula

Gönderi bulunamadı

Görüş

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula