Yükleniyor ...
%27
CelalAydın Yayınları - 9. Sınıf DİL ve ANLATIM EDEBİYAT Soru Ba..

CelalAydın Yayınları - 9. Sınıf DİL ve ANLATIM EDEBİYAT Soru Bankası

Facebook Twitter
: 9786055459253
15,00 TL 
  11,00 TL
4,00 TL (%27)
%27

Bu ürünü kredi kartı, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz. 50,00TL ve üzeri siparişlerinizde Kargo Ücretsiz.

Kapıda ödemeli siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin +5,00 TL kapıda ödeme hizmet bedeli ilave edilir.

Bu ürün sepetinizde var
Miktar:

Bu kitap, kırk yılı aşkın bir süredir ülkemizin eğitim geleneğinde neredeyse hiç değişme­yen klasik soru bankası tarzı dışına çıkan, oldukça yeni ve farklı bir çalışmanın ürünüdür. Otuz beş yılı aşan bir birikimle eğitim yayınlarındaki ilklere imza atan yayınevimiz, yeni eği­tim programlarına ve modern eğitim modellerine uygun bu özgün çalışma ile çağımıza uy­gun bir kitap ortaya koymuştur. Bu kitap, MEB TTKB'ce onaylanmış kazanımlara yönelik, çoklu zekâ kuramlarına uygun, yapılandırmacı eğitim anlayışına göre hazırlanmıştır. Kitabın tasarımı, testlerin dizaynı, soruların dağılımı gibi her bir ayrıntı bilimsel kriterlere göre oluş­turulmuştur. Kitabın içeriği her seviyedeki 9. sınıf öğrencisine göre hazırlamıştır. Özgünlüğü ve modernliği ilke edinmiş yayınevimizce hazırlanan bu kitabın yararlı olması dileğiyle.

Öğretmenlerimize,

Değerli öğretmenlerimiz, bu yeni çalışma, yılların birikiminin bir sonucudur. Kitabımızın tamamı MEB'in tüm yönergelerine uygundur. Bu çalışmamızla ilgili örnek kitap taleplerinizi ve yapıcı her türlü eleştirinizi kitabımızda belirtilen iletişim adreslerine yapabilirsiniz.

Öğrencilerimize,

Değerli öğrencilerimiz, bu kitap zevkle çözeceğiniz, bilgilerinizi kontrol edebileceğiniz içe­riği, baskı kalitesi, şekli ve test türleriyle oldukça güzel ve yeni bir kitaptır. Kitaptaki soruları çözmeden önce "Kitabımızı Tanıyalım" bölümünü dikkatlice incelemeniz, kitaptan yararlan­manızı en üst seviyeye çıkaracaktır. Bu kitapta yeni soru tipleriyle karşılaşacaksınız. Bunlar yurtdışındaki sınavlarda uygulanan ve ülkemizde de genelleşecek sınavlardaki soru tiplerin­den oluşmaktadır. Her yeniliğin ve farklılığın bir tepki oluşturduğunu unutmayarak ısrarla ye­ni soru tiplerini çözmeye çalışınız.

Celal Aydın Yayınları Türk Dili ve Edebiyatı Genel Koordinatörü

Mehmet Ali Yerlikaya

Kredi Kartı ile Ödeme
Visa / MasterCard ile
Anlaşmalı Kredi Kartları ile Ödeme/Taksit Seçenekleri

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula

Ürün İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde Müşteri Hizmetlerine başvuruda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile Erdoğan Kitap Dağ.Paz.ve Tic.Ltd.Şti'ye göndermelisiniz.

İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için İade ve Değişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Gönderi bulunamadı

 

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula