Yükleniyor ...
%30
Esen 9.Sınıf Fizik Üçrenk Soru Bankası

Esen 9.Sınıf Fizik Üçrenk Soru Bankası

Facebook Twitter
Esen Yayınları
: 9786055559588
28,50 TL 
  19,95 TL
8,55 TL (%30)
%30

Bu ürünü kredi kartı, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz. 99,00TL ve üzeri siparişlerinizde Kargo Ücretsiz.

Kapıda ödemeli siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin +5,00 TL kapıda ödeme hizmet bedeli ilave edilir.

Bu ürünü toptan fiyatına da satın alabilirsiniz.
Adet:3+ üzeri  5+ üzeri  10+ üzeri  
Fiyat:19,35 TL18,75 TL18,15 TL
Bu ürün sepetinizde var
Miktar:

Bilim ve teknolojide son yıllarda gerçekleşen hızlı gelişmeler, bu gelişmeleri toplum yararına kullanabilecek nitelikli insan gereksinimini önemli ölçüde artırmıştır. Bu değişim ve ihtiyaç, nitelikli insan yetiştirmede FİZİK dersine düşen görevin ve ders içeriğinin yeniden belirlenmesini zorunlu kılmıştır.

Bilgilerin ve çok hızlı gerçekleşen teknolojik gelişmelerin birebir öğrenim sürecinde, öğrenciye aktarılması olanaksızdır. Bu durumda öğrenciye bilgiye ulaşma yollarını öğretmek, iletişim becerilerini geliştirmek, kazanımlarını toplum yararına sunulabilecek hizmetlere dönüştürecek yolları öğretmek gerekecektir. Çağdaş, gelişmiş toplum özelliklerini kazandırmada üzerine düşen sorumluluğun bilincini kazandırmak ta ayrıca büyük önem taşımaktadır.

Fizik dersinde öğrenme; öğrencilerin önceki öğrenim süreçlerinde kazandıklarının kontrol edildiği, FİZİK olgularının gerçek yaşamda karşılaştıkları bağlamla ilişkilendirildiği, öğrencinin sürecin her aşamasında etkin olduğu öğrenme ortamlarında gerçekleştirilmelidir.

Yukarıda çok kısa olarak vurgulanan gerçekler doğrultusunda, ülkemizde uygulanmakta olan Fizik Dersi Öğretim Programında değişiklik yapılması kararlaştırılmış, çok uzun çalışmalar sonucunda 2007 yılında Fizik Dersi Öğretim Programı hazırlanmaya başlanmış, 2008 - 2009 eğitim - öğretim yılından itibaren de orta öğretim 9. sınıflardan başlayarak kademeli olarak uygulanmaya konulmuştur.

Fizik Dersi Öğretim Programı’nın temel yapısında iki önemli özellik yer almaktadır. Bunlardan birisi “sarmal yapı” dır. Bu yapının en önemli özelliği Fizik konularının, 9. sınıftan başlayarak her yıl, bir önceki yıldan kapsam, içerik, bilgi ve yaklaşım yöntemleri açısından genişletilerek ve bir önceki yıldan daha ileri düzeye taşınarak işlenmesidir.

Burada en önemli sınıf 9. sınıftır. Nedeni bu sınıfın aynı düzeydeki tüm ortaöğretim kurumlarında bir yönlendirme sınıfı olmasından kaynaklanmaktadır. 9. sınıf öğrencilerinin bir kısmı, öğrenim sürecinde seçtikleri alanlar nedeniyle bir daha fizik dersi görmeyebileceklerdir. Bu da 9. sınıf Fizik dersi programının diğer sınıflardan farklı bir yaklaşımla ele alınmasını gerektirmiştir. Bu yaklaşımda tüm bireylerin yaşamları boyunca karşılaşması mümkün olabilecek temel fizik olay ve olgularına ağırlık verilmiştir.

Fizik Dersi öğretim Programı’nın bir diğer önemli özelliği de “yaşam temelli” yaklaşımdır. Bu yaklaşımda Fiziğin yaşamın kendisi olduğu vurgulanmaya çalışılmış, fiziği yaşamın her alanında görebilen, fiziği yeni programın vizyonunda belirtilen becerilerle öğrenen, geliştiren, uygulayan yaratıcı bireylerin yetiştirilmesi amaçlanmıştır.

Elinizdeki kitap hem 9. sınıf öğrencileri, hem de yeni programa göre öğrenimlerini sürdürmekte olan 10., 11. ve 12. sınıf öğrencileri ile; bir üst öğrenim kurumu olan üniversiteye geçme hazırlığında olan tüm öğrencilerin yararlanabileceği bir uygulama kitabıdır.

Ürün Özellikleri
Yayınevi:

Esen Yayınları

Ürün Kodu:9786055559588
Sayfa Sayısı:250 sayfa
Yazar:Hilal Gümüş - Mehmet Fatih ACAR
Boyut:19.5 x 27.5 cm
Kağıt Cinsi:1. Hamur kağıt
Kapak/Ambalaj:Karton Kapak
Kredi Kartı ile Ödeme
Visa / MasterCard ile
Anlaşmalı Kredi Kartları ile Ödeme/Taksit Seçenekleri

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula

Ürün İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde Müşteri Hizmetlerine başvuruda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile Erdoğan Kitap Dağ.Paz.ve Tic.Ltd.Şti'ye göndermelisiniz.

İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için İade ve Değişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Gönderi bulunamadı

 

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula

Benzer Ürünler
%30
Esen 5.Sınıf Türkçe Üçrenk Soru Bankası (2017)27,50 TL   19,25 TL
%30
Esen 11.Sınıf Fizik Üçrenk Soru Bankası52,50 TL   36,75 TL
%30
Esen 7.Sınıf Tüm Dersler Konu Anlatımlı46,00 TL   32,20 TL
%30
Esen 10.Sınıf Tarih Konu Özetli Soru Bankası37,50 TL   26,25 TL
%30
Esen 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Üçrenk Soru Ba..26,50 TL   18,55 TL
%30
Esen 8.Sınıf Matematik Konu Anlatımlı (2017)33,00 TL   23,10 TL