Yükleniyor ...
%5
Macromedia Flash MX Tasarımcısı: Sertifika Sınavlarına Hazırlık..

Macromedia Flash MX Tasarımcısı: Sertifika Sınavlarına Hazırlık Klavuzu / Christopher Hayes / Medyasoft Yayınları

Facebook Twitter
: 9789756675120
16,00 TL 
  15,20 TL
0,80 TL (%5)
%5

Bu ürünü kredi kartı, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz. 99,00TL ve üzeri siparişlerinizde Kargo Ücretsiz.

Kapıda ödemeli siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin +5,00 TL kapıda ödeme hizmet bedeli ilave edilir.

Bu ürün sepetinizde var
Miktar:

Macromedia'nın kendi sınavlarına hazırlık için önerdiği EN TEMEL KAYNAK; artık Türkçe!

Macromedia Web araçlarıyla ilgili bilgilerin ve bu araçların kullanımının yaygınlaşması, Web tasarımcılarının bu araçlara hakim ve bu araçlar konusunda uzman olduklarını gösterecek bir sertifika sınavı düzenlemeyi anlamlı ve gerekli hale getirmiştir. Flash sertifika sınavının geliştirilmesi doğal olarak bir yardımcı çalışma kılavuzunun varlığını gerekli hale getirdi. Flash uzmanları bile bu ürünün her özelliğini kullanmamaktadır ya da bütün Web sitesi tasarımı sorunlarıyla her gün karşılaşmamak­tadırlar, bu nedenle sınavdan önce genel bir son gece çalışması yapmak isteyeceklerdir. Bu çalışma kılavuzunun içeriği, yalnızca Flash ve ilgili Web sitesi tasarımı teknolojileri hakkındaki bilgilerinizin derinliğini görmenize yardımcı olmakla kalmayacak, sizi sertifika alma sürecine de hazırlayacaktır.

Macromedia Flash MX Tasarımcısı Sertifika Sınavlarına Hazırlık Kılavuzu adlı bu kitabın yaklaşımı, öncelikle Flash ürününü ve tasarımcıların bu ürünle gerçekleştirdikleri görevleri genel olarak gözden geçirmek ve ardından da ayrıntılara geçmektir. Bu kitapta Flash’ın her özelliği veya her istemci tarafı Web teknolojisi ile ilgili, çok ayrıntılı bir çalışma bulamayacaksınız. Ayrıca, çok sayıda öğretici uygulamalar ya da uzun kod örnekleriyle de karşılaşmayacaksınız. Bu kitapta bulacağınız; profesyonel bir Flash tasarımcısının anlaması gereken anahtar noktaları gösteren şekiller ve örneklerle birlikte, Flash’ın dikkat çekici özelliklerinin basitten karmaşığa doğru düzenlenmiş kısa bir özetidir. Flash’ı nasıl kullanacağını bu kitaptan öğrenebilirsiniz, ancak asıl amaç Flash’ın özellikleri ve yapabilecekleri hakkında özet bilgilerle sizin bilginizi artırmak ve tamamlamaktır.

Sınava hazırlanmanızda size yardımcı olabilmek için, bu kitabın bir de Web sitesi bulunmaktadır. Bu Web sitesini http://www.forta.com/books/0321126955 adresinde bulabilirsiniz.

Her bir bölümün sonundaki bölüm ile ilgili sınav sorularını yanıtlayarak ve kitabın resmi Web sitesindeki deneme sınavına girerek bu sınava ne kadar hazır olduğunuzu test edebilirsiniz. Çok geniş çaplı bilgiyi özlü biçimde içeren bu kitabı yararlı bulacağınızı umarız. Sertifika sınavında başarılar!

Certified Flash Designer Exam (Sertifikalı Flash Tasarımcısı Sınavı) nedir?

Macromedia ürünlerinin popülaritesi artmaya devam ederken diğer yandan deneyimli tasarımcılara yönelik talep de artıyor. Eskiden Flash tasarımcısı olduğunu iddia etmek kolaydı; çünkü Flash denilen bu ürün, tasarımcıların asgari zaman ve enerji ayırarak kendilerini uzman sayabilecekleri kadar basitti.

Artık durum değişti. Macromedia ürün yelpazesi genişledi ve karmaşık hale geldi, bununla birlikte tasarımcıların uzmanlık ve deneyim seviyeleri de farklılaştı. Artık uzman olduğunu iddia etmek o kadar kolay değil ve gerçek uzmanlığı ayırt etmek daha da zor. İşte sertifikanın sahneye çıktığı yer burasıdır. Usule uygun ve resmi Macromedia sertifikası, tasarımcıları bilgileri ve deneyimlerine göre net biçimde ayıran eşiği belirleyerek gerçek uzmanları tanımlamayı olanaklı kılıyor.

Certified Flash MX Designer sertifikası Macromedia’nın bir dizi sertifikasından sadece biri. Bu, Macromedia Flash MX kullanan tasarımcılara yönelik bir sertifika. Geliştirilen diğer sınavlar ve sertifika programları diğer ürünlerde ve uzmanlık alanlarında yoğunlaşıyor.

Neden Sertifika Almak Gerekir?

Bir Flash tasarımcısının sertifika alması için aslında yalnızca bir önemli neden var: Sertifikalı bir Macromedia Flash MX tasarımcısı olduğunuzu söyleyebilmeniz, yaptığınız işte en iyilerden biri olmanızın getirdiği saygı ve itibarı elde etmenizi sağlayacaktır. Bu alandaki diğer ürünlerde ve teknolojilerde olduğu gibi, sertifika sahibi olmak çalışanlar için bir gereklilik (adayların ve başvuranların potansiyelini ölçecek yeni bir barometre) haline dönüşecek gibi görünüyor.

Sertifikalı olmanız yeni ya da daha iyi bir iş bulmanızda yardımcı olabilir, işvereninizi ücret zammı istemekte haklı olduğunuz konusunda ikna edebilir, yeni müşteriler bulmanızı sağlayabilir ya da Macromedia Web sitesindeki listeye girmenizi sağlayarak önünüze yeni fırsatlar çıkarabilir; yani sebep ne olursa olsun diğerlerinden bir adım önde olmanıza yardımcı olacaktır.

Yeri gelmişken, birçok deneyimli Flash MX tasarımcısının da sınavı zorlayıcı bulduğunu söyleyebiliriz. Genellikle bunu söylemelerinin nedeni bazı özellikleri ya da teknolojileri kullanmıyor olmaları ya da ürünü öğrenmiş olmakla birlikte değişen dil ve özellik ayrıntılarına dikkat etmemeleridir (dolayısıyla ürünü olabildiğince etkili kullanmıyor olmalarıdır).

Bu kitabın görevi de tam olarak budur. Bu kitap sınav için bir kopya kitabı değildir. Size sıfırdan başlayarak Flash öğretmez, sınavı geçmek için hatırlamanız gerekenlerin bir listesini de vermez. Yaptığı ve/veya yapacağı iş, üründeki her özelliği ve teknolojiyi (yani sınavı geçmeniz için gerekli olan her şeyi) sistematik olarak gözden geçirmenize yardımcı olmaktır.

Ürün Özellikleri
Yayınevi:

Medyasoft Yayınları

Ürün Kodu:9789756675120
Sayfa Sayısı:0 sayfa
Yazar:Christopher Hayes
Boyut:14.0x20.0 cm
Basım Yılı:Haziran 2003
Kağıt Cinsi:1. Hamur kağıt
Kapak/Ambalaj:Ciltsiz
Kredi Kartı ile Ödeme
Visa / MasterCard ile
Anlaşmalı Kredi Kartları ile Ödeme/Taksit Seçenekleri

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula

Ürün İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde Müşteri Hizmetlerine başvuruda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile Erdoğan Kitap Dağ.Paz.ve Tic.Ltd.Şti'ye göndermelisiniz.

İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için İade ve Değişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.