Yükleniyor ...
%20
Atan Kalpten Bilen Kalbe - Necmettin Şahinler - İnsan Yayınları

Atan Kalpten Bilen Kalbe - Necmettin Şahinler - İnsan Yayınları

Facebook Twitter
İnsan Yayınları
: 9789755747392
13,00 TL 
  10,40 TL
2,60 TL (%20)
%20

Bu ürünü kredi kartı, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz. 50,00TL ve üzeri siparişlerinizde Kargo Ücretsiz.

Kapıda ödemeli siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin +5,00 TL kapıda ödeme hizmet bedeli ilave edilir.

Bu ürün sepetinizde var
Miktar:

Allah Yâsîn yani Ey insân diye bize seslenirken içimizdeki/özümüzdeki toplayıcı hakîkat'e, Hakîkat-i Muhammediyye'ye, sözde ve fiilde bizi her zaman isâbete ulaştıracak İlâhî bilgiye, tenzîh ile teşbîhi cem etme yeteneğimize, bize hayat veren üfürülmüş Rûh'a, hüviyyetimize ve bütün bunların ortak adı olan Kur'ân'a dikkatimizi çekiyor. İnzâl edilmişi tenzîle, Kur'ân'ı Furkan'a, cem'i fark'a, bâtını zâhire, celâli cemâle, kısaca Azîz olanı Rahîm'e dönüştüren ve insanlığa rahmet olan her benlik Yâsîndir. Aslî hüviyyetlerinden perdelenmiş olanlar ise nefsleriyle diri, fakat manevî yönleriyle ölüdürler. Onları yeniden diriltmek ve atan kalplerini bilen kalbe dönüştürmek, ancak zikirle/Kur'ân'la mümkündür.

Yâsîn yani Ey insân olarak kendisine seslenilen İmâm-ı Mübîn özünde toplayıcı hakîkat/hikmet olan Kur'ân'ın kaydı ile bu âleme gönderilmiş bir mürseldir. Onun sözleri/nefesi Kur'ân'ı Furkan'a dönüştürür ve Rahmân'ın zikrine tâbî olmuş kalpleri diriltir. O, kendi toplumunun içinde açık bir uyarıcı/imamdır ve sevenlerini/bağlılarını nefslerinin perdelerinden kurtararak onlara ezelî/ebedî ödülü müjdeler. İmâm-ı Mübîn, Kitâb-ı Mübîn'in yürüyen/konuşan sûretidir. İmâm-ı Mübîn kaderi kudrete dönüştüren kişidir.

Özünde Kur'ân ile bu varlık sahnesine çıkarılan/gönderilen insân/mürsel yaratılış gayesinde yani Sırât-ı Müstakîmde yürüyecek ve sonra beden kabrinden/kozasından -manevî/rûhânî anlamda- yeniden dirilecek/doğacak ve böylece kendi hakîkatini keşfedecektir. Bu, ölü olan bir nefsin Hayy ile dirilişi, atan bir kalbin bilen bir kalbe dönüşmesi demektir. Artık böyle bir kalp, kendi zamanına ve çağına hayat veren bir kalptir. Bu kalbin rezonansı/tınısıyla bütünleşenler Benden Bize, Asrdan Dehre geçmişlerdir. Çünkü Kur'ân, Ân'ın

Ürün Özellikleri
Yayınevi:

İnsan Yayınları

Ürün Kodu:9789755747392
Sayfa Sayısı:154 sayfa
Yazar:Necmettin Şahinler
Boyut:14 x 22 cm
Kağıt Cinsi:2.Hamur kağıt
Kapak/Ambalaj:Ciltsiz Kapak
Kredi Kartı ile Ödeme
Visa / MasterCard ile
Anlaşmalı Kredi Kartları ile Ödeme/Taksit Seçenekleri

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula

Ürün İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde Müşteri Hizmetlerine başvuruda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile Erdoğan Kitap Dağ.Paz.ve Tic.Ltd.Şti'ye göndermelisiniz.

İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için İade ve Değişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.