Yükleniyor ...
%20
Ar Ge ve İnovasyon Programlarında Değerlendirme ve Etki Analizi..

Ar Ge ve İnovasyon Programlarında Değerlendirme ve Etki Analizi - Komisyon - Kitapana Yayınevi

Facebook Twitter
Kitapana
: 9786056465550
18,00 TL 
  14,40 TL
3,60 TL (%20)
%20

Bu ürünü kredi kartı, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz. 99,00TL ve üzeri siparişlerinizde Kargo Ücretsiz.

Kapıda ödemeli siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin +5,00 TL kapıda ödeme hizmet bedeli ilave edilir.

Bu ürün sepetinizde var
Miktar:
AR-GE VE İNOVASYON PROGRAMLARINDA DEĞERLENDİRME VE ETKİ ANALİZİ
Sanayi toplumları bilgi toplumuna evrilirken, yarının dünyasında söz sahibi olmak iddiasında olan ülkeler için, bugün biliyoruz ki bilim, girişimcilik, yenilikçilik ve buluşta yetkinleşmek, stratejik bir seçenek olarak ortaya çıkmaktadır. Kalkınma Planı, Yıllık Program, Dönüşüm Eylem Programları gibi üst ölçekli plan ve programlara baktığımızda ülkemizin de bu seçeneği strateji olarak benimsediğini görmekteyiz Bu meyanda son dönemde Ar-Ge ve İnovasyon alanında bir çok mali destekler de sunulmaktadır...Ancak sunulan mali destek mekanizmalarının izleme-değerlendirme-etki analizi aşamaları üzerinde ne derece durulduğu tartışılmaya değer bir konudur. 10.Kalkınma Planında işaret edildiği üzere Ar-Ge desteklerinde koordinasyon sağlanacak ve mevcut destek programları etki analizi çalışmaları yapılarak gözden geçirilecektir denilmek suretiyle bu konunun önemi hatırlatılmıştır. Ülkenin bekâsı denildiğinde bekâ terminolojisi sıklıkla askeri ve siyasi kontekstte kullanılan bir alana işaret eder Bizim lügatımızda ise bekâ; evet, bilim, teknoloji, araştırma-geliştirme, girişimcilik alanlarını kuşatan bir mefhumdur Dahası bu konular bugün hepimizin ortak bir gayesi haline gelmiş olan -Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yıldönümüne geldiğimizde, Türkiye'yi yüksek gelirli ülkeler sınıfına taşımak- vizyonuna ulaşabilmekte tek geçerli yoldur.

Kenetlenilen bu doğru hedefi anlamaya ve bu yönde bulunan sorunlara yönelik çözüm üretmeye dönük çabalara, konusunda temayüz etmiş yazarların analizine imkan veren bir çalışmayla katkıda bulunabilmek bizim için, en azından Orhan Veli’nin; içinde bir iş yapmanın saadeti dizelerinde anlattığı şekilde bir duygu yaratacaktır. İşte elinizdeki bu eser yukarıda çerçevesi çizilen ihtiyaçtan doğmuş ve bu konuda ülkemizde çok az çalışmanın yapılmış olması da doğrusu bizi bu çalışmaya sevk etmiştir...
Ürün Özellikleri
Yayınevi:

Kitapana

Ürün Kodu:9786056465550
Sayfa Sayısı:228 sayfa
Yazar:Komisyon
Boyut:14 X 20 X 2 cm
Basım Yılı:2015 2.Baskı
Kağıt Cinsi:1.Hamıur kağıt
Kapak/Ambalaj:Ciltsiz Kapak
Kredi Kartı ile Ödeme
Visa / MasterCard ile
Anlaşmalı Kredi Kartları ile Ödeme/Taksit Seçenekleri

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula

Ürün İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde Müşteri Hizmetlerine başvuruda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile Erdoğan Kitap Dağ.Paz.ve Tic.Ltd.Şti'ye göndermelisiniz.

İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için İade ve Değişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.