Yükleniyor ...
%88
2TL Mavi Ufuklar Yayınları / Din Kent ve Cemaat / Ali Bulaç

2TL Mavi Ufuklar Yayınları / Din Kent ve Cemaat / Ali Bulaç

Facebook Twitter
Fırsat Köşesi
: 9789756065587
16,00 TL 
  2,00 TL
14,00 TL (%88)
%88

Bu ürünü kredi kartı, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz. 99,00TL ve üzeri siparişlerinizde Kargo Ücretsiz.

Kapıda ödemeli siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin +5,00 TL kapıda ödeme hizmet bedeli ilave edilir.

Bu ürün sepetinizde var
Miktar:
Fethullah Gülen'in küresel dönemini iki ana devrede düşünmek mümkün: Biri, 16 Haziran 1991'de vaazlarına son vermesiyle ulusal ölçekte bir açılım yapmaya karar vermesi, diğeri kuşkusuz 21 Mart 1999'da yurt dışına çıkmak zorunda kalması...Ana hatlarına işaret ettiğimiz hayat hik�yesi, bize, Hocaefendi'nin kişisel hayatının Türkiye'nin 20. yüzyılın ikinci yarısından sonraki toplumsal, ekonomik ve politik gelişmesiyle paralel cereyan ettiğini göstermektedir. 1950'lerden sonra ilk büyük göç dalgası başlamış ve bu toplumsal hayatın derinden sarsıntı geçirmesine yol açmıştır. Belki bu dalganın meydana getirdiği hareket içinde Hocaefendi, Erzurum'dan Türkiye'nin batısına taşınmaktadır. İkinci büyük göç dalgası 1970'lerde ve üçüncüsü 1990'larda cereyan eder. Üçüncü büyük dalga, Türkiye'nin beşer� potansiyelini dış dünyaya taşımaktadır.Hocaefendi 1990'ların başında yerel ve ulusal olanı geride bırakıyor, küresel bir bakış açısından yeni bir dil ve yaklaşım tarzı geliştiriyor. Demek ki, ne Türkiye ne Türkiye'deki İsl�m, vuk� bulmakta olan toplumsal ve küresel gelişmelerin gerisinde kalmıştır; tam aksine Hocaefendi'nin biyografisinde kristalize edilecek olursa her şey tam zamanında gelişmelere eşlik ederek yaşanmıştır. Bu, aslında İsl�m'ın sadece modern dünyaya değil, sahici ve zaruri toplumsal değişmelere olan intibak kabiliyetini göstermesi bakımından önemlidir. Aynı tarihsel zamanlarda sol, sosyalizm tarih sahnesinden çekilir, milliyetçi veya ulusalcı ideolojiler sıkışmışlık (kabz) hali içine girer ve 19. yüzyılın pozitivist dünyasında formüle edilen Türk modernleşme projesi sorunların parçası haline gelirken, İsl�m hem değişime intibak ediyor hem yeni yol haritalarına işaret ediyor. Bu konuda hiç kuşkusuz Fethullah Gülen tek başına değildir, başka biyografilere de yakından ve bu gözle bakıldığında benzer paralellikler görülecektir.

(Tanıtım Bülteninden)
Kredi Kartı ile Ödeme
Visa / MasterCard ile
Anlaşmalı Kredi Kartları ile Ödeme/Taksit Seçenekleri

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula

Ürün İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde Müşteri Hizmetlerine başvuruda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile Erdoğan Kitap Dağ.Paz.ve Tic.Ltd.Şti'ye göndermelisiniz.

İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için İade ve Değişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Gönderi bulunamadı

 

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula