Yükleniyor ...

İrem Yayıncılık Grammar in the Pocket

İrem Yayıncılık Grammar in the Pocket
: 9786054347193
13,00 TL
  8,45 TL
4,55 TL (%35)
%35

- Bu ürünü; kredi kartı, banka havalesi, posta çeki veya kapıda nakit ödemeli seçenekleriyle satın alabilirsiniz. 99,00 TL ve üzeri siparişlerinizde Kargo Ücretsiz.

- Kapıda ödemeli siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin +5,00 TL kapıda ödeme hizmet bedeli ilave edilir.

Miktar:

“Grammar in the Pocket” cep kitapları serisi olarak planlanan zincirin ilk halkası olup İngilizce seviyesi orta düzey ve üzeri olan öğrencilerin KPDS, ÜDS, YDS ve KPSS sınavları ile beraber üniversitelerin PROFICIENCY sınavlarına hazırlanırken gramer alanında ihtiyaç duyabilecekleri hemen her konuya yer veren ve ayrıntılı, öğretici ve açık anlatımıyla kafalarda soru işareti oluşmasına fırsat vermeyen bir başucu kaynağıdır. Serinin bu kitabını “Exam Words in the Pocket”, “Phrasal Verbs in the Pocket” ve “Prepositions in the Pocket” izleyecektir.  
 
İngilizce gramerini ezberci bir yöntemle değil mantıksal ilişkiler kurarak Matematiksel bir yaklaşımla anlatan “Grammar in the Pocket” uzun çalışmalar sonrası edinilen bir birikimle hazırlanmış özgün bir İngilizce dilbilgisi kaynağıdır. Kitabın her bölümünde, kullanılan bütün örneklerin Türkçe çevirileri de verilmiştir. Bununla amaçlanan şey, öğrencilerin hedefi olan gramer çalışması esnasında dikkatlerini dağıtacak ve verimlerini düşürüp motivasyonlarını azaltacak kelime bilgisi sıkıntısını en aza indirgeyerek asıl hedefleri olan gramer konularına daha fazla odaklanmalarını sağlayıp öğrenmeyi hem hızlandırmak hem de kolaylaştırmaktır.

Ürün Özellikleri

9786054347193
276 sayfa
Kredi Kartı ile Ödeme
Visa / MasterCard ile
Havale / Eft İle Ödeme
Havale / Eft ile 8,45 TL
Kapıda Ödeme Hizmeti
Kapıda Ödeme ile 8,45 TL + Hizmet Bedeli Alınmaktadır.
Anlaşmalı Kredi Kartları ile Ödeme/Taksit Seçenekleri

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula

Gönderi bulunamadı

Görüş

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula