Yükleniyor ...

Esen YGS Coğrafya Soru Bankası

Esen YGS Coğrafya Soru Bankası
Esen Yayınları
: 9789944777704
30,50 TL
  21,35 TL
9,15 TL (%30)
%30

- Bu ürünü; kredi kartı, banka havalesi, posta çeki veya kapıda nakit ödemeli seçenekleriyle satın alabilirsiniz. 99,00 TL ve üzeri siparişlerinizde Kargo Ücretsiz.

- Kapıda ödemeli siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin +5,00 TL kapıda ödeme hizmet bedeli ilave edilir.

Bu ürünü toptan fiyatına satın alabilirsiniz.
Adet:3+ üzeri  5+ üzeri  10+ üzeri  
Fiyat:20,71 TL20,07 TL19,43 TL
Miktar:

Değerli öğretmen arkadaşlar, sevgili öğrenciler Esen Yayınları güçlü kadrosuyla ve çıkardığı güzel kitaplarla sizlerin de desteğiyle her geçen gün büyümekte ve eğitim sistemimize ışık tutmaktadır.

Bu kitap yeni sınav sistemine göre YGS’de eşit ağırlık ve sözel, sayısal ve dil öğrencilerinin coğrafya dersinde başarılı olmaları için hazırlanmıştır. Kitap lisedeki konuları da kapsadığından aynı zamanda okula yardımcı bir kitaptır.

Kitapta; Doğal Sistemler, Beşeri Sistemler, Mekânsal Bir Sentez: Türkiye, Küresel Ortam Bölgeler ve Ülkeler, Çevre ve Toplum öğrenme alanları Milli Eğitim Bakanlığı kaynakları doğrultusunda küçük bölümlere ayrılarak verilmiştir.

Testlere başlamadan önce bazı soruların haritalarla bağlantısının olduğu unutulmadan harita çalışması da yapılmalıdır. Dünya, kıtalar okyanuslar, denizler, bazı ülkeler, Türkiye’nin illeri, madenleri, enerji kaynakları gibi özellikleri önceden çalışmak sizi daha başarılı kılacaktır. Kitabınızın arka sayfasında koyulan haritalarda bu özelliklerden bazılarını bulabilirsiniz. Coğrafya dersinde başarılı olmak için atlaslara da ihtiyacınızın olduğu unutulmamalıdır.

Testlerde yer alan rehber sorularda konu ile ilgili gelebilecek soru tarzları yer almakta ve sonrada testler bulunmaktadır. Bunda amaç konuyu daha iyi pekiştirmektir. Kitapta yer alan testlerdeki sorular kazanımlara uygun olarak kolay, orta ve zor şeklinde karma olup bütün öğrenci düzeylerine hitap etmektedir.

Ürün Özellikleri

9789944777704
400 sayfa
Cumhur Abay
19.5 x 27.5 cm
1. Hamur kağıt
Karton Kapak
Kredi Kartı ile Ödeme
Visa / MasterCard ile
Havale / Eft İle Ödeme
Havale / Eft ile 21,35 TL
Kapıda Ödeme Hizmeti
Kapıda Ödeme ile 21,35 TL + Hizmet Bedeli Alınmaktadır.
Anlaşmalı Kredi Kartları ile Ödeme/Taksit Seçenekleri

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula

Gönderi bulunamadı

Görüş

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula