Yükleniyor ...

Esen LYS Matematik Soru Bankası

Esen LYS Matematik Soru Bankası
Esen Yayınları
: 9789944777810
40,50 TL
  28,35 TL
12,15 TL (%30)
%30

Stokta yok

Öğretmenlik yaşantımız boyunca öğrencimizin işini kolaylaştırmaya, ona matematik sevgisini kazandırmaya daha da önemlisi “Ben yapabiliyorum, çözebiliyorum.” duygusunu uyandırmaya çalıştık.

Bu sebeple yıllardır yararlandığınız, gönderdiğiniz binlerce mesajla “Bana matematiği sevdiren, soru çözdüren kitaplar!” dediğiniz 9, 10, 11. ve 12. sınıf yardımcı kitaplarımızda uyguladığımız “REHBER SORU' sistemini YGS ve LYS hazırlık kitaplarına taşıdık.

Siz de biliyorsunuz ki “ne bulunursa içine atılmış çorba”ya benzeyen, hiçbir sistemi olmayan sadece bir biçimde öylesine bir araya getirilmiş sorulardan oluşan konu kitaplarıyla ve soru bankalarıyla YGS ve özellikle LYS gibi uzmanlık isteyen bir sınav asla kazanılamaz!

Kitabımızın “herhangi bir kitap”tan farklı olması, sizin ihtiyaçlarınıza cevap vermesi için;

✓ 9. sınıftan 12. sınıfa kadar edineceğiniz her kazanımı, yani sınavda ölçülecek her bilgiyi rehber sorular aracılığıyla önünüze koyduk; yani neler öğrenmeniz gerektiğini kafanızda netleştirdik.

✓ Her bölümde ÖSYM’nin bugüne kadar kullandığı veya kullanma olasılığı olan soru kökleriyle rehber sorular oluşturduk; yani her soru tipini size tanıdık kıldık.

✓ Rehber testlerle o bölüme ait, bir anlamda bu rehber sorularla edineceğiniz her bilginin kapsamı alanına giren daha farklı bilgileri de soruya dönüştürdük, örnek rehber sorudan sonra bu soruların benzerleriyle de sizi karşılaştırdık; yani önceden çözdüğünüz bu soruların yenilerini çözüp çözemediğinizi anlamanızı istedik.

✓ Konu testleriyle rehber sorular aracılığıyla edindiğiniz bilginin oturup oturmadığını görmenizi hedef- ledik.. ✓ Özetle sınava girdiğinizde hiçbir soruya yabancılık hissetmemenizi amaçladık.

Ürün Özellikleri

9789944777810
590 sayfa
Nevzat Asma - Halit Bıyık
19.5 x 27.5 cm
1. Hamur kağıt
Karton Kapak
Kredi Kartı ile Ödeme
Visa / MasterCard ile
Havale / Eft İle Ödeme
Havale / Eft ile 28,35 TL
Kapıda Ödeme Hizmeti
Kapıda Ödeme ile 28,35 TL + Hizmet Bedeli Alınmaktadır.
Anlaşmalı Kredi Kartları ile Ödeme/Taksit Seçenekleri

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula

*****

27.04.2010, 22:37:56

"çok kaliteli"

*****

27.04.2010, 22:37:54

"çok kaliteli"

Görüş

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula

Aşağıdaki boşluğa resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.

Doğrula