Bilgi Dedektifleri 5 Yaş - 24 Kitap Set - Özgül Polat - El Ele İlk Adım Yayınları

%
22
İNDİRİM
9786056773259
%
22
İndirim
1,600.00 TL
1,248.00 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Bilgi Dedektifleri 5 Yaş - 24 Kitap Set - Özgül Polat - El Ele İlk Adım Yayınları

“Araştırmacı Çocuk Yetiştirmek” temel felsefesinden hareket ederek 5-6 yaş çocukları için hazırlanan “Bilgi Dedektifleri Eğitim Seti” ile çocukların merak duygularının harekete geçirilerek onların derinlemesine, esnek ve kapsamlı du¨şu¨nmelerine destek sağlanması amaçlanmıştır. Bu şekilde, motivasyon yaratarak çocukların öğrenmelerinin en u¨st du¨zeyde gelişmesine destek sağlanması hedeflenmiştir.

Setin İçindeki Kitaplar;

Çalışma Kitapları (8 Kitap)

Matematik

Çizgi Kitabı

Merak Ediyorum

Felsefe

Özel Günler ve Haftalar

Fen ve Doğa

Görsel Dikkat

Ara Tatil Günlüğü

Tarihimiz

Portfolyo

Bunları Biliyor muydun?

Aile Katılımı

Tatil Eğlencesi

İngilizce

Kes Yapıştır

Yaz Sil


Böylece, çocukların sahip oldukları kapasiteyi de en üst düzeyde kullanabilmeleri mümkün olabilecektir.


2013 yılında yürürlüğe giren MEB Okul Öncesi Eğitim Programında (36-72 aylık çocuklar için) yer alan kazanımlara ve göstergelere ulaşılabilmesi için araç olarak birçok tema ve kavram kullanılmaktadır. Bu çerçeveden hareketle çocukların ilkokula ve hayata geniş bir vizyonla hazırlanabilmeleri açısından
Bilgi Dedektifleri Eğitim Seti hazırlanmıştır.

Bilgi Dedektifleri Eğitim Seti, tüm gelişim alanlarını desteklemesi nedeniyle çok yönlü eğitim seti niteliğindedir.

Set, her biri 48 sayfa olan spiralli 8 kitap, 64 sayfadan oluşan Matematik kitabı, 32 sayfadan oluşan perforajlı Fen ve Doğa kitabı, 32 sayfadan oluşan Görsel Dikkat kitabı, 32 sayfadan oluşan Çizgi kitabı, 48 sayfadan oluşan Kesme kitabı, 16 sayfadan oluşan Felsefe kitabı, 16 sayfadan oluşan Tarihimiz kitabı, 32 sayfadan oluşan Ara Tatil Günlüğü, 24 sayfadan oluşan Merak Ediyorum kitabı, 24 sayfadan oluşan Bunları Biliyormuydun? kitabı, 48 sayfadan oluşan Özel Günler ve Haftalar, 32 sayfadan oluşan Tatil Eğlence kitabı, Portfolyo, 48 sayfadan oluşan perforajlı Aile Katılımı kitabı ve 56 sayfadan oluşan İngilizce Uygulama kitabı olmak üzere toplam 23 kitaptan oluşmaktadır.

Set; etkili öğrenmeleri sağlayabilmek ve çocukları bilinçli teknoloji kullanıcısı haline getirebilmek amacıyla Akıllı Tahta uygulamasına da sahiptir. Çocukların maksimum faydayı sağlayabilmesi için her sayıya başlamadan önce okunarak çocuklarda merak uyandırıp motivasyon yaratmak amacıyla 8 Hikâye kitabı hazırlanmıştır.

Ayrıca, çocukların öğrenmelere hazır olması, zaman zaman da öğrenmelerin pekiştirilebilmesi, müzik ve ritm duygularının gelişimine destek sağlaması amacıyla; set için şarkılar yazılıp bestelenerek Şarkı CDsi oluşturulmuştur. Set, 2013 MEB Okul Öncesi Eğitim Programıyla (36-72 aylık çocuklar için) bire bir uyumludur.

Çocuğun ikinci dilde farkındalık geliştirerek bilinç kazanması için sette yer alan temel kavramları içeren sayfaların adapt

Yazar:
Sayfa:
968 Sayfa
Kağıt:
1. Hamur Kağıt
Boyut:
16.00x24.00 cm
Basım Yılı:
Ekim 2022
Barkod:
9786056773259