Doğa ve Matematik İlkokul 3. Sınıf - Mehmet Çağlar - Özgül Yayınları

%
40
İNDİRİM
9786055178079
%
40
İndirim
19.00 TL
11.40 TL
Stokta yok
Favori Listesine Ekle
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Doğa ve Matematik İlkokul 3. Sınıf - Mehmet Çağlar - Özgül Yayınları

Çağdaş eğitim sistemlerinde, çocuklarımızın zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmak ve kendilerini tanıyıp geliştirip gerçekleştirebilmeleri için matematikte de farklı yaklaşımlarla onların meraklarını artırıcı, severek yapacakları, görseller, oyunlar ve çeşitli etkinliklerle zenginleştirilmiş yardımcı matematik kitaplarına gereksinim vardır.

Doğa ve Matematik, dizisi matematik programlarına uygun bir şekilde ve yukarıda sayılan tüm bu özellikler dikkate alınarak hazırlanmıştır. Bu dizide, her sınıf seviyesinde öğrencilerin ilgilerini çekeceğini düşündüğümüz farklı kahramanlar kullanarak bazen onların yaşam ve özelliklerine ait bilgiler verdik bazen de kitap içinde yer alan bulmacaları çözerek kahramanların yaşamlarına ve kendilerine ait özellikleri bularak öğrenmelerine olanak sağladık. Bu arada doğa ve çevre bilincinin gelişmesine katkı sağlamayı amaçladık.

Doğa ve Matematik , hem daha da meraklı çocuklar yetiştirmek ,hem de meraklı çocuklarımıza yeni ufuklar açmak için sizleri bekliyor...

Sayfa:
120 Sayfa
Kağıt:
1. Hamur Kağıt
Boyut:
14.80x21.00 cm
Basım Yılı:
Kasim 2012
Barkod:
9786055178079