Yetenekli Sekiz 4+ Yaş Çantalı Set (13 Kitap) - İlk Adım Yayınları

%
25
İNDİRİM
1000003740308
%
25
İndirim
1,400.00 TL
1,050.00 TL
Stokta yok
Favori Listesine Ekle
Kargo Bilgisi

300TL ve üzeri Kargo Ücretsiz.

Ödeme Bilgisi
Kapıda Ödeme

Yetenekli Sekiz 4+ Yaş Çantalı Set (13 Kitap) - İlk Adım Yayınları

Yetenekli Sekiz 4+ Yaş Çantalı Set (13 Kitap) - İlk Adım Yayınları

Toplam 13 Kitap

Çalışma Kitapları (8 kitap)
Matematik
Aile Katılımı
Özel Günler ve Haftalar
İngilizce
Yaz-Sil

21. Yüzyılın Fark Yaratan Bireyini yetiştirmek için hazırlanan “Yetenekli Sekiz Okul Öncesi Eğitim Seti” Çağdaş Gelişim ve Öğrenme Teorileri ışığında, Okul Öncesi Eğitime yön veren teoriler kullanılarak Eklektik bir yaklaşımla kurgulanmış ve aktif öğrenme yoluyla Nöro Eğitim Temeline oturtulmuştur.

YETENEKLİ SEKİZ EĞİTİM SETİ Çantalı Set. ( 4+ yaş 13 Kitap )
“Yetenekli Sekiz Eğitim Seti”nde, çocukların merakla öğrenmeye başlamaları, kendi kendine öğrenmelerini etkili kılmak ve eğlenerek kalıcı öğrenmelerine destek sağlamak amacıyla her kitapta bir beceri veya yeteneği öne çıkan birer kahraman olmak üzere toplam sekiz sevimli kahraman kullanılmıştır. Ayrıca, sette çıkartmalara ve gerçek fotoğraflara yer verilmiştir. Asetat ve yaz-sil konularak yazma becerilerinin gelişimine destek sağlanmıştır. İlkokula hazırlanmak uzun soluklu bir süreçtir.

“Yetenekli Sekiz Eğitim Seti,” çocuklarımızın hiçbir gelişim alanını atlamadan bütünsel olarak eğlenceli bir şekilde öğrenmelerini desteklemesi amacı ile hazırlanmıştır. Sette yer alan çalışmalar basitten zora doğru sıralanmıştır. Bu nedenle kitapların sırayla kullanılması önemlidir. Set,kendini iyi tanıyan, öz farkındalık geliştirmiş, geniş bir dünya vizyonuna sahip, hoşgörü sahibi, geleceğe umutla bakabilen fark yaratan bireylerin yetişmesi açısından da son derece önemlidir.

2013 yılında yürürlüğe giren MEB Okul Öncesi Eğitim Programı’nda (36–72 aylık çocuklar için) yer alan kazanımlara ve göstergelere ulaşılabilmesi için araç olarak birçok tema ve kavram kullanılmaktadır.

Buradan hareketle çocukların ilkokula ve hayata geniş bir vizyonla hazırlanabilmeleri açısından “YETENEKLİ SEKİZ EĞİTİM SETİ” hazırlanmıştır.Yetenekli Sekiz Eğitim Seti, tüm gelişim alanlarını desteklemesi nedeniyle çok yönlü eğitim seti niteliğindedir.
Yazar:
Kağıt:
1.Hamur Kağıt
Boyut:
19.50x27.50 cm
Basım Yılı:
2022
Barkod:
1000003740308