Lise Kitapları

Lise Kitapları

 

Lise öğrencilerinin derslerine yardımcı olmak ve sınav başarılarını artırmak için hazırlanan kitaplara lise yardımcı kitapları denir. Bu kitaplar sayesinde öğrenciler hem derslerinde daha başarılı olur. Hem de üniversiteye giriş sınavlarında daha yüksek puanlar alırlar. Lise yardımcı kitapları bu yönüyle eğitim sektöründe önemli bir boşluğu doldurur. Bu nedenle ailelerin eğitim harcamaları içinde önemli bir yer tutar. Lise kitapları fiyatları yayınevlerine göre değişse de her bütçeye uygun hazırlık kitapları mevcuttur. Farklı yayınevleri veya eğitim kurumlarının aradığınız tüm lise yardımcı hazırlık kitaplarını bu kategoride sizlerin beğenisine sunuyoruz.

 

Lise Yardımcı Kitapları Nedir? 

 

Genel olarak ifade edecek olduğumuzda lise yardımcı kitapları 9, 10, 11 ve 12. sınıf hazırlık kitaplarından oluşur. Farklı yayınevi ve eğitim kurumları tarafından hazırlanan bu kitaplar öğrencilerin çeşitli derslerdeki eksiklerini tamamlar. Öğrenciler matematik, fizik, kimya, biyoloji veya sosyal bilimler alanındaki eksiklerini bu kitaplarla çalışarak giderir. Lise ders kitaplarından farklı olarak kaynak kitaplarda konular daha özet şekilde ele alınır. Odak noktalarında sınav başarısı olduğu için bu kitaplar öğrencilerin farkındalıklarını bu yönde artırır. Böylelikle onlara daha iyi bir üniversitede okuma fırsatı sunar.

 

Lise kitapları yayıncıları arasında farklı pek çok yayınevinden bahsetmek mümkündür. Örneğin Açı Yayınları, Arkadaş Yayınları, Benim Hocam Yayınları bunlardan birkaçıdır. Ayrıca Bulut Eğitim Yayınları, Data Yayınları, Efsane Yayınları, Esen Yayınları da öğrencilerin hazırlık kitabı ve soru bankası ihtiyaçlarını karşılar. Lise yardımcı kaynaklar alanında hizmet veren yayıncı firmalar bunlarla sınırlı değildir. Kafa Dengi Yayınları, Karekök Yayınları, Okyanus Yayınları gibi birçok yayınevinin test kitapları ve lise yardımcı kitapları da bu grupta yer alır.

 

Lise Yardımcı Kitaplarının Özellikleri Nelerdir?

 

Lise öğrencilerinin ve üniversite adaylarının sınav başarılarını artıran lise kitapları bazı ortak özelliklere sahiptir. Öğrenciler ve veliler lise kitap seçimi yapmadan önce bu özelliklerin neler olduğunu merak eder. Genel olarak ifade edecek olursak;

 

·         Lise öğrencilerinin ihtiyaç duydukları bilgi kaynaklarını oluşturur.

·         Açık lise kaynak kitapları ve kolej lise kitaplarını tamamlayıcı özelliktedir.

·         Farklı konuların harmanlanarak öğrenilmesine yardımcı olur.

·         Bilgiyi öğrenme, hatırlama, analiz ve yorumlama becerilerini artırır. Öğrenciler, konuyla ilgili örnek soruları çözerek konuyu pekiştirir. Bu sayede soru çözme becerilerini geliştirirler.

·         Konu anlatım kitapları lise müfredatındaki derslerin konu anlatımlarını içerir. Temel kavramları açıklar. Ayrıca önemli detayları vurgular ve örneklerle destekler.

·         Kitaplar ilgili dersin müfredatına uygun şekilde hazırlanır. Bu yüzden müfredat değişimlerinden doğrudan etkilenir. Lise kitap içerikleri sürekli güncellenir.

·         Kitapların dili net ve açıklayıcıdır. En karmaşık konuları bile anlaşılır bir şekilde ele almaları en önemli ortak özelliklerinden biridir. Bu sayede öğrenciler ders ve sınav konularını daha iyi anlar.

·         Lise kitapları arasında test kitapları ve soru bankaları öğrencilerin sınav başarılarını objektif şekilde ölçer. Böylelikle eksiklerini anlayıp gidermelerine katkı sağlar.

·         Deneme sınavları üniversite sınavına benzer şekilde öğrencilere gerçek bir sınav deneyimi sunar. Bu sayede öğrenciler sınav stresiyle daha kolay başa çıkar.

·         En yeni ve en çok satan lise yardımcı kitaplar soru çeşitliliği bakımından oldukça zengindir. Farklı soru tipleri ve zorluk seviyeleriyle adayları sınavlara daha iyi hazırlar.

·         Lise yardımcı kaynakları ayrıca zaman yönetimi ve verimlilik konusunda da daha iyi bir performans göstermelerine yardımcı olur.

 

Lise Test Kitapları Nelerdir? 

 

Ortaöğretim kurumlarında okuyan öğrencilerin derslerine daha iyi çalışmaları ve sınav başarılarını artırmaları için hazırlanan soru kitaplarına lise test kitapları denir. Bu kitapların en önemli özelliği, öğrencilerin farklı soru türlerini bir arada görüp kendilerini sınama imkanı kazanmalarıdır. Ayrıca bazı test bankası kitapları aynı zamanda da videolu çözümler içerir. Bu kayıtlar sayesinde öğrenciler soruların çözüm yollarını hem görsel hem de işitsel olarak anlama imkanı elde eder.

 

İlköğretim yıllarından itibaren öğrenciler test tekniğiyle aslında sürekli karşılaşmaktadır. Lise test kitaplarının bu bağlamda en önemli özelliği, öğrencilerin üniversite giriş sınavlarında başarılı olmaları için gerekli test tekniğine alışmalarını sağlamasıdır. Nitekim ÖSYM’nin sınav mantığına en uygun soru türleri ve test kitapları ile öğrenciler giriş sınavlarında daha yüksek bir başarıya ulaşır. Böylelikle yaptıkları çalışmalardan güzel sonuçlar alırlar.

 

Test kitaplarının her ders için ayrı olması, öğrencilerin farklı derslere farklı şekillerde hazırlanmalarını sağlar. Böylelikle öğrenciler her ders için farklı bir çalışma programı yapabilirler. Örneğin Türkçe dersi için hazırladıkları çalışma programı Türkçe sorularında zamanı daha verimli kullanmalarını sağlar. Veya matematik programı ile TYT ve AYT matematik sorularını çözme becerilerini geliştirirler.

 

Lise Test Kitabı Çeşitleri Nelerdir?

 

Lise öğrencileri okul sınavlarına ve üniversite sınavına hazırlanırken farklı test kitapları kullanabilirler. Bu kitapları konularına ve türlerine göre farklı kategorilerde incelemek mümkündür. Bunlar arasında en yaygın olanları kısaca şu şekildedir:

 

·         TYT ve AYT test kitapları, ilgili sınavlar için özel olarak hazırlanan test kitaplarıdır. Temel Yeterlilik Testi ve Alan Yeterlilik Testleri için hazırlanan bu kitaplar matematik, fen bilimleri, Türkçe veya sosyal bilimler alanına ilişkin olabilir.

·         Fen bilimleri test kitaplarında fizik, kimya ve biyolojiyle ilgili test soruları vardır. Bu kitaplar sayesinde öğrenciler fen bilimleri sorularında daha yüksek başarılara ulaşırlar.

·         Matematik test kitapları öğrencilerin matematik alanına ilişkin bilgi ve becerilerini geliştiren kitaplardır. Lise kitapları arasında bu kitaplar sayesinde öğrenciler matematik problemlerini daha kısa sürede ve doğru şekilde çözme becerisi kazanırlar.

·         Türkçe test kitaplarında öğrenciler dil bilgisi, paragraf soruları, anlam bilgisi gibi Türkçe dersiyle ilgili soru türlerinde bilgi ve becerilerini geliştirirler.

·         Sosyal bilimler test kitaplarında tarih, coğrafya ve felsefe alanlarına ilişkin sorular vardır. Öğrencilerin sosyal bilimlerdeki başarılarını artırmayı amaçlayan bu kitaplar sözel alanda soru çözme pratiği yapma imkanı sunar.

·         Yabancı dil test kitaplarında öğrenciler, İngilizce veya diğer dillerdeki bilgi ve becerilerini geliştirme fırsatı yakalar. Lise kitapları arasında bu kitaplar yabancı dil puanıyla öğrenci alan üniversitelere giriş konusunda en önemli hazırlık kitaplarıdır.

·         Deneme sınavları kitapları, TYT ve AYT sınav formatına uygun deneme sınavları içeren hazırlık kitaplarıdır. Bu kitapların en önemli özelliği ise öğrencilere gerçek bir sınav deneyimi sunmasıdır.

·         Çözümlü soru bankaları ise farklı konular ve farklı zorluk seviyelerinde soru çeşitlerinin çözümünü içeren hazırlık kitaplarıdır. Bu kitapların en önemli özelliği ise öğrencilerin farklı soru çeşitlerinde sınav başarılarını artırmalarına olanak sağlamasıdır.

 

Lise Yardımcı Sayısal Kitapları Nelerdir?

 

Üniversite sınavına sayısal puan türünde girecek adaylar bu grupta yer alan derslere çalışmak için özel birtakım yardımcı kaynaklara ihtiyaç duyar. Nitekim matematik, fizik, kimya ve biyoloji alanından oluşan sayısal dersler öğrencilerin en çok zorlandığı derslerdir. Öğrencilerin sayısal becerileri yüksek olsa bile sınav tekniğine hazır olmaları gerekir. İşte öğrencileri sayısal soru türlerine hazırlayan lise kitapları, yardımcı sayısal kitapları olarak anılır.

 

Sayısal test kitapları 9, 10, 11 ve 12. sınıf sayısal derslerini kapsar. Lise matematik, fizik, kimya ve biyoloji derslerinde öğrencilerin başarı düzeylerini artırır. Bu kitaplar öğrencilerin kısıtlı zamanlarda bile bolca soru çözerek sınavlara kendilerini hazırlamalarını sağlar. Yanlış çözdükleri soruların cevaplarını incelemeleri hatalarını anlamalarını sağlar. Böylelikle aynı hataları tekrar etmezler.

 

En Çok İlgi Gören Lise Yardımcı Sayısal Kitapları Hangileridir?

 

Lise yardımcı kitapları arasında bazı kitaplar öğrenciler arasında daha fazla ilgi görüyor. Nitekim yardımcı kitap tavsiyeleri içinde bu kitaplardan daha fazla bahsettiklerini görüyoruz. Arkadaş ortamında yaptıkları tavsiyeler bu kitaplara ilgiyi artırıyor. Genel olarak ifade edecek olursak en çok ilgi gören lise yardımcı sayısal kitapları alfabetik sırayla şu şekildedir:

 

·         Dilko Yayıncılık Matematik ve Fen Bilimleri Kitapları

·         E Kare Yayınları Matematik ve Fen Bilimleri Kitapları

·         Eğitim Vadisi Yayınları Matematik ve Fen Bilimleri Kitapları

·         Final Yayınları Matematik ve Fen Bilimleri Kitapları

·         Karekök Yayınları Matematik ve Fen Bilimleri Kitapları

·         Limit Yayınları Matematik Kitapları

·         Okyanus Yayınları Matematik ve Fen Bilimleri Kitapları

·         Palme Yayınları Matematik ve Fen Bilimleri Kitapları

·         Tonguç Akademi Matematik ve Fen Bilimleri Kitapları

 

Lise Konu Anlatımlı Yardımcı Soru Bankaları Nelerdir?

 

Lise eğitimine devam eden veya üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere hem konu eksikleri hem de test tekniği açısından yardımcı olan kitaplar konu anlatımlı yardımcı soru bankaları kategorisinde yer alır. Nitekim lise kitapları arasında bu kitaplar, öğrencilerin en çok ihtiyaç duyduğu kaynak kitaplar arasındadır. Sınavlara hazırlanan öğrenciler sadece konu anlatımlı kitaplara ihtiyaç duymaz. Başarılı olmak için yardımcı soru bankaları da ihtiyaçları arasındadır. Ve bu konuda aileler büyük bir hassasiyet içindedir.

 

Çocuklarına daha iyi bir gelecek sunmak için aileler lise kitapları arasında bu yayınlar için her yıl ciddi bütçeler harcamakta. En çok satan yayınevlerine baktığımızda ise Antrenman Yayıncılık, Aydın Yayınları, Endemik Yayınları gibi yayınevlerini görüyoruz. Ayrıca Palme Yayınları, Karekök Yayınları, Okyanus Yayınları ve Tonguç Akademi lise yardımcı kitapları da büyük bir ilgi görüyor.

 

Soru bankası ve test kitaplarının en önemli özelliklerinden biri de şüphesiz ki öğrencilere kendilerini objektif olarak değerlendirme imkanı sağlamasıdır. Lise sınavlarından farklı olarak bu kitaplar sayesinde öğrenciler başarı durumlarını test tekniğine göre ölçebilir. Okul müfredatıyla uyumlu konu ve soru kitapları adaylara sınav konularını bütünlüklü olarak görme ve kendilerini geliştirme imkanı sunar.

 

Lise Yardımcı Fizik Kitapları Nelerdir?

 

Farklı yayınevleri ve eğitim kurumları tarafından lise fizik derslerine katkı sağlamak için hazırlanan kitaplara lise yardımcı fizik kitapları denir. Bunlar arasında fizik konu anlatımlı lise kitapları öğrencilerin ders konularına hakimiyetlerini artırır. Ayrıca konu tekrarı yapmaları için de imkan yaratır. Çözümlü soru kitaplarının en önemli özelliği ise öğrencilerin çözemedikleri soruların cevaplarını anlamalarını sağlamalarıdır.

 

Lise fizik yardımcı kitapları 9, 10, 11 ve 12. sınıf lise ders müfredatıyla uyumludur. Bu bağlamda birçok yayınevi konu anlatımlı ve çözümlü örnek sorular içeren kitaplar yayınlamaktadır. Örneğin Karekök Yayınları fizik kitapları lise öğrencilerinin en çok tercih ettiği yayınlar arasındadır. Ayrıca Limit Yayınları da fizik konu anlatımlı ve soru bankası kitaplarıyla öğrencilerin en çok tercih ettiği yayınevlerinden biridir. Yine de fizik yardımcı lise kitapları arasında seçim yaparken dikkatli olmak gerekir. Nitekim konuların anlaşılır bir şekilde ele alınması ve çözümlerin anlaşılır olması bu bağlamda en önemli tercih nedenleridir.

 

Lise Yardımcı Kimya Kitapları Nelerdir?

 

Sayısal öğrenciler için hazırlanan kaynak kitaplarından bir diğeri lise yardımcı kimya kitaplarıdır. Bu kitaplar sayesinde öğrenciler kimya sorularında daha iyi bir performans gösterirler. Kimya yardımcı test kitapları sayesinde adaylar derste öğrendikleri bilgileri daha iyi kullanma becerisi elde eder. Ders konuları arasında eksiklerini giderirler. Soru çözümlü kitaplar, adayların kimya sorularını çözerken ne tür yanlışlar yaptıklarını anlamalarını sağlar.

 

Lise kaynak kitap önerileri arasında kimya kitapları da önemli bir yere sahiptir. Öğrenciler en beğendikleri kimya hazırlık kitaplarını sosyal platformlarda birbirleriyle paylaşmakta. Bu bağlamda en çok ilgi gösterdikleri kitapların şunlar olduğunu söylememiz mümkün:

 

·         Karekök Yayınları Kimya Kitapları

·         Palme 9. Sınıf Fen Liseleri Kimya Konu Anlatımlı

·         Palme 10. Sınıf Fen Liseleri Kimya Konu Anlatımlı

·         Palme 11. Sınıf Fen Liseleri Kimya Konu Anlatımlı

·         Fosil Yayınları Liseler İçin Kimya Sözlüğü

·         TYT Kimya Konu Özetli Soru Bankaları

 

Bununla birlikte lise kaynak kitap yayınevleri arasında tercih yaparken öğrencinin bilgi seviyesi ve konu hakimiyeti daha önemlidir. Nitekim sınavlara hazırlık için yardımcı lise kitapları satın almadan önce kitabın dilinin anlaşılır olduğundan emin olmalısınız. Örnek soruların yeterli, çözümlerin açıklayıcı olması da bu bağlamda önemli bir tercih nedenidir. Öğrenme tarzınıza en uygun kitapları seçerseniz sınav konularına yönelik motivasyonunuz doğal olarak artacaktır.

 

Lise Yardımcı Biyoloji Kitapları Nelerdir?

 

Lise biyoloji ders konularını anlamaya yardımcı olan ve sınavlara hazırlanmayı kolaylaştıran kitaplara lise yardımcı biyoloji kitapları denir. Biyoloji dersi birçok öğrenciye korkutucu gelir. Nitekim derslerin konu içerikleri fazladır. Üstelik konular arasındaki ilişkiler de fazladır. Fakat hazırlık kitapları ile sınavlara iyi hazırlanan öğrenciler biyoloji sorularını doğru cevaplayarak rakiplerini geçme imkanı elde eder.

 

Lise biyoloji test kitaplarının en önemli özelliği, öğrencilerin kazandıkları bilgileri sınav mantığına uygun şekilde test etmelerini sağlamasıdır. Biyolojide konu eksiği olan öğrenciler ilk olarak konu anlatım kitapları ile eksiklerini giderir. Ardından biyoloji test bankası ve soru kitapları ile alıştırma yaparlar. Çeşitli yayınevlerine ait biyoloji yardımcı lise kitapları öğrencilerin sınav formatını daha iyi anlamalarına yardımcı olur. Ayrıca online eğitim platformları da biyoloji konularına yönelik interaktif konu anlatımları, video dersler ve çözümlü sorularla öğrencileri sınavlara hazırlar.

 

Lise Yardımcı Sözel Kitapları Nelerdir?

 

Sözel öğrencilerin ders ve sınav performanslarını artırmak için hazırlanan kitaplara lise yardımcı sözel kitapları denir. Sözel derslerde başarılı olmak isteyen öğrenciler her şeyden önce dil hakimiyetine önem vermelidir. Bu bağlamda Türkçe konu anlatım ve soru bankaları daha iyi bir dil hakimiyeti konusunda en önemli hazırlık kitaplarıdır. Dahası lise paragraf kitabı önerileri öğrenciler arasında oldukça yaygındır. Çeşitli yayınevlerinin paragraf soru bankası ve test kitaplarının isimlerini kendi aralarında paylaşırlar.

 

Sözel puan türü için yardımcı kitaplar arasında Türkçenin yanı sıra tarih, coğrafya ve felsefe kitapları da yer almaktadır. Bu kitapların ortak özelliği, öğrencilerin bilgi eksiklerini giderirken sözel muhakeme becerilerini artırmalarıdır. Tarih kitapları arasında Esen Yayınları en çok tercih edilen yayınevlerinden biridir. Coğrafya alanında Eğitim Vadisi Yayınları’na talep yüksektir. Ayrıca Karekök ve Okyanus Yayınları da bu kategoride en çok satan yayınevleri arasındadır. Bunların yanı sıra Final Yayınları ve Limit Yayınları sözel kitapları da geniş bir kitlenin ilk tercihleri arasındadır.

 

Lise Yardımcı Türkçe Kitapları Nelerdir?

 

Lise düzeyi Türkçe derslerine yardımcı olmak için hazırlanan kitaplara lise yardımcı Türkçe kitapları denir. Bu kitaplar konu anlatımlı, ders notları veya soru kitapları şeklinde olabilir. Örneğin Palme, Okyanus, Karekök gibi birçok yayınevinin bu tür kitapları mevcuttur. Bu kitapların ortak özelliği ise öğrencilerin yazılı ve sözlü ifade yeteneklerini geliştirmeleridir. Bu sayede öğrenciler Türkçe sorularında daha başarılı olur. Özellikle paragraf soruları karşısında daha iyi bir performans gösterirler.

 

Üniversiteye giriş sınavlarında adayların en çok zorlandığı soru türlerinden biri şüphesiz ki paragraf sorularıdır. Nitekim bu sorular diğer sorulara oranla daha uzundur. Bu yüzden çözümü de daha fazla vakit alır. Bununla birlikte dil hakimiyeti yüksek adaylar okuduklarını daha kolay anlar. Böylelikle daha kısa sürede doğru cevaplara ulaşır. Bu yüzden en iyi lise kaynak kitapları arasında paragraf kitaplarının ayrı bir önemi vardır. En çok satan yayınevleri konusunda ise geniş bir çeşitlilikten bahsetmek mümkün.

 

Lise Yardımcı Tarih Kitapları Nelerdir?

 

Lise hazırlık kitapları arasında tarih dersiyle ilgili olanlarına lise yardımcı tarih kitapları denir. Bu kitaplar bir taraftan öğrencilerin tarih konularına hakimiyetini artırır. Bir taraftan da muhakeme becerilerini geliştirir. Farklı alanlarda öğrendikleri bilgileri analiz etmelerini ve kullanmalarını kolaylaştırır.

 

Yardımcı ders kitapları yayınlayan firmalar tarih kitapları konusunda da geniş bir çeşitlilik sunar. Nitekim lise düzeyi tarih dersi için geniş bir yardımcı kitap yelpazesi mevcuttur. Bu yönüyle lise test kitapları arasında tarih soru bankaları önemli bir ihtiyacı karşılar. Bu yayıncılar arasında en önemlilerinden biri Palme Yayınları’dır. Nitekim konu anlatımlı, soru bankası ve deneme kitabı türünde Palme Yayınları’nın yardımcı kitapları TYT ve AYT sınavlarına hazırlık için iyi bir seçimdir.

 

Lise Yardımcı Coğrafya Kitapları Nelerdir?

 

Lise yardımcı kitapları arasında coğrafya dersiyle ilgili olanlarına yardımcı coğrafya kitapları denir. Üniversiteye giriş sınavlarında sorulan coğrafya soruları bir taraftan bilgi ağırlıklı sorulardır. Bir taraftan da adayların bilgiyi kullanma becerilerini test eder. Coğrafya ders konularına iyi çalışan adaylar öğrendikleri bilgiler sayesinde yorum sorularını yüksek bir başarı oranıyla cevaplar. Siz de çocuğunuzun coğrafya dersinde daha başarılı bir performans göstermesini sağlamak için coğrafya yardımcı kitapları ile sınava hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Diğer hazırlık kitaplarında olduğu gibi lise coğrafya yardımcı kitapları da kendine özgü bir konu dağarcığına sahiptir. Bu konular temel coğrafya bilgilerini içerdiği gibi daha ileri düzeyde coğrafya bilgilerini de kapsar. Bu kitaplar arasında seçim yapmadan önce öğrencilerin kitap içeriklerini incelemelerinde yarar vardır. Bu bağlamda özellikle coğrafya çıkmış sorular kitapları adayların sınav başarılarını ciddi ölçüde etkiler. Çünkü diğer birçok ÖSYM sınavında olduğu gibi üniversiteye giriş sınavlarında da coğrafya soruları belli bir mantık perspektifine dayanır.

 

Lise Yardımcı Felsefe Kitapları Nelerdir?

 

Lise felsefe derslerinde öğrencilerin okul ve sınav başarılarını artırmak için hazırlanan kitaplara lise yardımcı felsefe kitapları denir. Bu kitaplar felsefe derslerinde anlatılan konularda öğrencilerin bilgi eksiklerini giderir. Böylelikle sınav sorularını doğru şekilde cevaplamalarına yardımcı olur. Okul müfredatıyla uyumlu kitaplar adayların sınav performansını olumlu yönde etkiler. Felsefe konularından çıkan sorulara doğru cevap veren adaylar sözel ve eşit ağırlık puan türlerinde daha başarılı bir sonuç elde eder.

 

En Ucuz Lise Kitapları Nereden Alınır?

 

Lise kitapları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler bu kitapların fiyatlarını da öğrenmek ister. Birçok üründe olduğu gibi lise kitapları fiyatları da çeşitli faktörlere bağlı olarak değişmekte. Bu konuda en güncel bilgileri perakende satış noktaları ve online kanallarda bulabilirsiniz. Perakendeye oranla online satış kanallarının en önemli avantajı ise şüphesiz ki erişim kolaylığıdır. Dilediğiniz her ortamda basit birkaç tıklamanın ardından lise yardımcı kitapları için fiyat araştırması yapabilirsiniz.

 

Alternatif Kitap olarak bugüne kadar sayısız öğrencinin lise kitapları ihtiyaçlarını karşıladık. Sitemizde geniş bir ürün çeşitliliği sunduğumuz gibi uygun fiyat politikamızı da kararlılıkla sürdürdük. Siz de aradığınız tüm lise yardımcı kitaplarını Alternatif Kitap ayrıcalığıyla uygun fiyata sipariş verebilirsiniz. Kitap için ayırdığınız bütçeden yapacağınız tasarrufla yeni kitaplar satın alabilirsiniz. Böylelikle daha çok soru çözüp rakiplerinizin önüne geçme imkanı yakalayabilirsiniz. 

Murat 11.Sınıf Sayısal Tüm Dersler Soru Bankası (Kampanyalı)
%88
Stokta Var
250.00 TL
30.00 TL
Karekök 11.Sınıf Kimya CepTest
%50
SON 3 ADET
333.00 TL
166.50 TL
Palme 11.Sınıf Matematik Soru Kitabı
%50
SON 3 ADET
297.00 TL
148.50 TL
10.Sınıf Coğrafya Soru Bankası Karekök Yayınları
%50
SON 7 ADET
315.00 TL
157.50 TL
Karekök 11. Sınıf Coğrafya Soru Bankası
%50
Stokta Var
255.00 TL
127.50 TL
Palme 10.Sınıf Coğrafya Konu Anlatım
%50
Stokta Var
372.00 TL
186.00 TL
Palme 10.Sınıf Fen Liseleri Kimya Konu Anlatımlı
%50
SON 9 ADET
294.00 TL
147.00 TL
Palme 11.Sınıf Coğrafya Konu Anlatım
%50
Stokta Var
351.00 TL
175.50 TL
Palme 9.Sınıf Fen Liseleri İçin Matematik Konu Anlatımlı
%50
SON 3 ADET
302.00 TL
151.00 TL
Palme 10.Sınıf Coğrafya Soru Bankası
%50
SON 5 ADET
297.00 TL
148.50 TL
Palme 11.Sınıf Fen Liseleri Kimya Konu Anlatımlı
%50
SON 4 ADET
322.50 TL
161.25 TL
Palme 11.Sınıf Matematik Konu Anlatımlı
%50
SON 4 ADET
268.00 TL
134.00 TL
Sonraki 20 ürünü göster
Yayınevi
Fiyat
Stokta