Ahmet Şerif İzgören

Ahmet Şerif İzgören

Ahmet Şerif İzgören, İzmirde 1965 yılında doğdu. 1983 yılında Kuleli Askeri Lisesinden mezun oldu. 1987 yılında Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dilbilimi Bölümünde lisans eğitimini bitirdi. Askeri kariyere başlayarak Türk Silahlı Kuvvetlerinde üsteğmen rütbesine kadar yükseldi. 1991 yılında ordudan istifa ederek yeni bir yola adım attı.
Sivil hayata geçişinin ardından Ankara Üniversitesi TÖMER Bursa Şubesini kurdu ve bu şubenin müdürü olarak dört yıl süreyle görev yaptı. Bu dönemde Bursanın ilk kültür merkezini açarak kültürel alanda da önemli bir katkı sağladı. Aynı zamanda Türkiyenin ilk çeviri dergisini çıkararak edebiyat dünyasında da iz bıraktı. Sanatın farklı alanlarında faaliyet gösteren on altı tiyatro, müzik ve resim kulübünün fahri başkanlığını üstlendi.
1995 yılında özel sektöre geçiş yapan İzgören, iki farklı firmada genel müdürlük görevi üstlendi. 1996 yılında AIESEC Yüksek Danışmanlar Konseyi Üyesi olarak görev yaptı. Zaman içinde İngilterede (Sunley Management Center) ve Türkiyede çeşitli konularda, örneğin zaman yönetimi, liderlik, iletişim, finans gibi alanlarda birçok seminere katılarak kendisini geliştirdi.
İzgören, sahip olduğu bu kapsamlı bilgi ve deneyimleriyle daha sonra yurt içi ve yurt dışında birçok üniversite ve platformda 500ü aşkın seminer verdi. Liderlik, takım çalışması, yönetim ve iletişim gibi alanlarda pek çok kuruluşa eğitim ve danışmanlık hizmeti sunarak önemli değişimlere imza attı.
1996 yılında kurucusu olduğu Academy International / İzgörenAkın Eğitim ve Danışmanlık firması, İzgörenin değişim yaratma ve sistem oluşturma yetenekleriyle dikkat çekti. Ayrıca 1999 yılından itibaren Elma Yayınevinin (Akademi Artı Yayıncılık A.Ş.) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlendi.
Ahmet Şerif İzgören, hayatın farklı alanlarına yaptığı katkılar ve vizyoner yaklaşımıyla kültür, eğitim ve iş dünyasında önemli bir isim olarak tanınmaktadır.
Kanatsız Arı Mu - Ahmet Şerif İzgören - Elma Çocuk
%40
KAMPANYALI
79.00 TL
47.40 TL
Avcunuzdaki Kelebek - Ahmet Şerif İzgören - ELMA Yayınevi
%40
KAMPANYALI
89.00 TL
53.40 TL
Avcunuzdaki Kelebek Hayat Defteri - Ahmet Şerif İzgören - Elma Yayınevi
%40
FIRSAT ÜRÜN
105.02 TL
63.01 TL
Po: TapaTapa Macerası - Ahmet Şerif İzgören - Elma Çocuk
%40
KAMPANYALI
79.00 TL
47.40 TL
Sonraki 13 ürünü göster
Ahmet Şerif İzgören
  • Ahmet Şerif İzgören
Yayınevi
Fiyat
Stokta