Allah ile Aldatmak - Yaşar Nuri Öztürk - Yeni Boyut Yayınları

%
25
İNDİRİM
9789756779484
%
25
İndirim
43.00 TL
32.25 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Ürün Açıklaması

Kuran, Allah ile aldatılmayın! ihtarında bulunmasına rağmen Türk halkı, dinine olan derin saygısı yüzünden Allah ile aldatılıyor.

Allah ile aldatmanın rantından en büyük terör örgütleri bile yararlanıyor. PKKnın başı, yandaşlarına şu talimatı veriyor:Peygamberler şehri Urfaya ilahiyat akademisi kurun!

Allah ile aldatmak; dini; çıkar, koltuk, baskı, egemenlik aracı yapan bir sanayi koludur. İşin esası bakımından ne dini vardır ne de imanı. Onun dini-imanı, Tanrısı, ibadeti hep çıkarı ve hesabıdır.

Allah ile aldatanlar dokunulmaz, eleştirilmez bir tahakküm teolojisi oluşturmuşlardır. Türkiyede bu teolojiyi egemen kılmak istiyorlar ve bunda büyük ölçüde başarılı olmuşlardır.

Bu bir Haçlı-İngiliz siyasetidir. Atatürk bu şeytanî siyaseti, ta 1920de Müslüman dünyaya tanıtıyor; İngilizlerin siyasetinin İslamı İslamla yok etme siyaseti olduğunu ilan ediyor.

Allah ile aldatma zulmünün en ağırları kadın ve kadın hakları konusunda işlenmektedir. Türkiyede bugün kadın, özellikle örtünme meselesinin istismarı aracılığıyla, Allah ile aldatan zümrelerin temel sömürü aracı olarak öne çıkarılmaktadır.

Türkiyede sosyal devleti çöküşün eşiğine getiren sebeplerin başında Allah ile aldatanların yarattığı sadaka kültürü ve bu kültürün yarattığı sömürü merhametçiliği gelmektedir. AKP iktidarı bu yıkıcı sebebin saltanat dönemini temsil etmektedir. Allah ile aldatanlar, iane çadırlarıyla yetinecek bir toplum özlemektedirler.

BOPun temel hedefi Ortadoğuda İsrailden daha büyük devlet bırakmamaktır.

Yaşadığımız günlerin ABD ve ABsinde, Türkiye ile ilgili ilk hedef Türk Ordusunu etkisizleştirmek olarak dikkat çekiyor.

Laikliğe saldırıyı emperyalizmin Haçlı kurmayları kotarıyor. Müslümanlar burada sadece taşeronluk yapmaktadır.

Türkiyeyi Allah ile aldatma zehrinin panzehiri ancak İslamın gerçeği içinden çıkarılabilir.

Marka:
Yeni Boyut Yayınları
Yazar:
Yaşar Nuri Öztürk
Sayfa:
400 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x20.00 cm