Aşk Ayetleri - Cem Turhan - Hiperlink Yayınları

%
20
İNDİRİM
9789944157940
%
20
İndirim
27.00 TL
21.60 TL
1 adet stokta Hızlı Gönderi!
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Aşk Ayetleri - Cem Turhan - Hiperlink Yayınları

Kentlerin birbiriyle kesişen, buluşan ve birbirinden ayrılan yollarının adları farklıdır. Otomobil navigasyonuna adresi yazdığımızda, ekrandaki oku takip ederek varmak istediğimiz yere ulaşırız… Cem Turhanın şiirlerini okurken bu duygu hiç terk etmedi beni; her aşk mısrasını navigasyonun oku gibi takip ettim; yer çekiminden uzak, uzayın boşluğundaki bir uydunun yardımıyla yolunu bulan ben, bu kez de bir şairin dizelerinin ardından gidiyor, aşkın kapılarını tek tek buluyordum!

Kentlerin yolları birbirine benzemez demiştim, aşk da öyle değil midir? Navigasyona yazılan sokak adlarının farklılığı gibi, aşkı yaşayan iki insanın adresi de birbirine benzemez. Öyleyse, Aşk Ayetlerini okuyanların hayatları farklı olsa da, onca ayrı merhaba ve onca ayrı elvedayı bir kitabın sayfalarında buluşturan nedir? Bu sorunun yanıtı Cem Turhanın ustalığında, yüreğinde taşıdığı şair duyarlığının derinliğindedir.

Cemin uzay gibi engin yüreğinden gönderdiği ve birer ok gibi uzanan dizelerini takip edin, hayatınızdaki adresleri birer birer keşfedeceksiniz.

- Sunay Akın

Sana her gelişimde bavuluma kırılırlar diye koymadığım tek şeydi: Hayallerim!

Birileri çok yalnızken; bazıları hep tek başınadır.

Tüm olmazlara rağmen; olan tek şey: Aşktır...

Yazar:
Sayfa:
160 Sayfa
Kağıt:
1. Hamur Kağıt
Boyut:
14.00x21.00 cm
Basım Yılı:
Ocak 2011
Barkod:
9789944157940