Bebeğime Afiyet Şifa Olsun 3 Kitap Set - Emir Faruk Tekeoğlu - Semerkand Aile Yayınları

%
20
İNDİRİM
9786057333254
%
20
İndirim
210.00 TL
168.00 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Kargo Bilgisi

350TL ve üzeri Kargo Ücretsiz.

Ödeme Bilgisi
Kapıda Ödeme

Bebeğime Afiyet Şifa Olsun 3 Kitap Set - Emir Faruk Tekeoğlu - Semerkand Aile Yayınları

1.    Kitap, 0-6 Ay Bebek Beslenmesi
2.    Kitap, Ek Gıdaya Geçiş Rehberi
3.    Kitap, Bebeğime Afiyet Şifa Olsun Püre ve Mama Tarifleri

Minicik bir insanın sorumluluğunu almak, dünyadaki hiçbir şeye benzemez. Bir anne, yavrusunu kucağına aldığı ilk andan itibaren daha önce hiç hissetmediği türden yoğun bir sevgiyle tanışırken, bu eşsiz yolculuğun ilk zorluklarıyla da karşılaşmış olur. Anne olmak ve bebeğe ihtiyaç duyduğu en iyi bakımı sağlamak dünyadaki en zor ama en kutsal ödevlerden biridir. Böylesi bir sorumlulukta tek başımıza olmadığımızı hissedebileceğimiz çok özel yardımlarla donatılırız. Örneğin beslenmenin ilk altı aylık dönemine ilahi bir lütuf olan anne sütü eşlik eder. Anne sütü öyle bir lütuftur ki zamanında doğan tüm sağlıklı bebeklerin ihtiyaçlarını tek başına karşılar. Artık 6. aya gelindiğinde ise ek gıda süreci başlamış olur. Hem sadece anne sütüyle beslenme, hem ek gıdayla tanışma dönemi, bebekler ve anneleri için yepyeni bir tecrübedir ve cevaplanması gereken onlarca soruyla doludur.
Gıda Mühendisi Sare Tekeoğlu Yazmalar ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Emir Faruk Tekeoğlu’nun hazırladığı Bebeğime Afiyet Şifa Olsun seti, bebeğin doğumdan itibaren iki yaşına kadar beslenmesiyle ilgili bilinmesi gerekenleri sistemli bir şekilde okurlarına sunarak bu güzel yolculukta annelere rehberlik etmeyi hedefliyor. Esere eşlik eden samimi üslup, açıklayıcı notlarla birlikte annelere beslenme konusunda unutulmaz bilgiler kazandırmayı amaçlıyor. Serinin ilk kitabında emzirme ve anne sütü ile ilgili detaylı bilgiler verilirken, bu süreçte karşılaşılabilecek sorunlar ve onların çözümlerine de değiniliyor. İkinci kitapta, bebeklerin ek gıdaya geçme sürecinde dikkat edilmesi gerekenler yer alırken, gıdaların özellikleri ve hangi gıdaların nasıl, ne zaman verilmesi gerektiği bilgiler yer alıyor. Serinin üçüncü kitabında ise anneler, bebekleri için uygulayabilecekleri, uzmanlar tarafından denenmiş birbirinden sağlıklı tariflerle tanışıyor, fotoğraflarla zenginleştirilmiş bu tarifleri öğrenmenin yanı sıra tariflere iliştirilmiş özel notlarla malzeme listesinde yer alan gıdalar hakkında bilgi sahibi oluyor.
Üç kitaplık bu eşsiz seri bugünden yarına, tüm bebeklerimize “afiyet, şifa olsun” duasıyla, annelere rehberlik etmek için Semerkand Aile Yayınlarından okurlarıyla buluşuyor.

Sayfa:
264 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Basım Yılı:
Şubat 2023
Barkod:
9786057333254