Bir Gün Gece - Mine G. Kırıkkanat - Kırmızı Kedi

%
25
İNDİRİM
9786059799614
%
25
İndirim
38.00 TL
28.50 TL
Son 1 adet Sınırlı Stok!
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Bir Gün Gece - Mine G. Kırıkkanat - Kırmızı Kedi

Bir Gün Gece - Mine G. Kırıkkanat - Kırmızı Kedi

Sinek Sarayının kahramanları, serüvenlerine bu kitapta devam ediyor!

Sinan ve Daryal/Nejla, Sinek Sarayından ayrıldıktan yıllar sonra, AB özel görevlileri olarak büyük bir depremin yerle bir ettiği İstanbula geri dönerler. Yanlarında, Pariste işlenen karanlık bir cinayetten kaçan Ferideyle birlikte.

İstanbuldan geriye kalan, yıkıntılar arasındaki açıklıklarda kurulmuş çadırlar ve insan yığınlarıdır. Korku, açlık ve kara kış, viran şehirde yaşamaya mahkûm insanlarda kontrol edilemeyen bir öfkeye dönüşür. Yemek kuyruklarında, yetersiz sayıdaki çadırkentlerde patlak veren bu öfke zaman zaman çatışmalara neden olur.

Gündelik yaşamı devam ettirme çabalarıyla geçen gün yerini geceye bıraktığında kentin yeni sahipleri saklandıkları yerden çıkar: Yıkımın sorumlularından hesap sorma peşindeki çeteler, yağmacılar ve hırsızlar...

Tüm bu felaketin ortasında denetimi elinde tutmaya çalışan Ankara değil, ABD ve ABnin gönderdiği yardım kuvvetleridir. ABnin kurduğu Kriz Masasının başında bulunan Sinan ve asistanı Daryal/Nejla, yardım amacıyla ülkeye yerleşen AB ve ABDye karşı, birden fazla kimlikle karşılarına çıkan Hilmiyle beraber mücadele ederler.
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa:
192 Sayfa
Kağıt:
2.Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x19.50 cm
Barkod:
9786059799614
Kırmızı Kedi Yayınevi