Blockchain ve Nesnelerin İnterneti - Alan Uygulamaları-2 - Kolektif - Nobel Bilimsel Eserler

%
10
İNDİRİM
9786253989415
%
10
İndirim
115.00 TL
103.50 TL
Stokta yok
Favori Listesine Ekle
Kargo Bilgisi

500TL ve üzeri Kargo Ücretsiz.

Ödeme Bilgisi

Blockchain ve Nesnelerin İnterneti - Alan Uygulamaları-2 - Kolektif - Nobel Bilimsel Eserler

Günümüzün en önemli teknolojik trendlerinden olan yapay zekâ, blockchain ve nesnelerin interneti, hayatımızı temelden değiştiriyor ve bu alandaki yeni gelişmeler, yepyeni bir dijital dönemi müjdeliyor.
İlk iki kitabımızın ardından gelen Blockchain ve Nesnelerin İnterneti Alan Uygulamaları 2 kitabı, devrim niteliğindeki bu teknolojilerin derinine iniyor. Kitapta, Blockchain tabanlı akıllı sözleşmelerin sigortacılık alanında kullanımı, turizm alanında Blockchain kullanımı, lojistikte Blockchain ve yapay zekânın kullanımı ve Blockchainin finans alanında kullanımı gibi konularda, teorik ve uygulamalı çalışmalara yer verilmiştir.
Bu kitap; araştırmacılar, teknoloji meraklıları, geliştiriciler, mühendisler ve iş liderleri için zengin içeriğiyle öne çıkıyor. Hem teorik bilgiyi hem de uygulamalı örnekleri içeren bu eser, geleceğin dijital dünyasını inşa etmek isteyen herkes için iyi bir kaynaktır. Bu kitap, geleceğin teknolojik trendlerine yön vermek isteyen herkes için bir rehber niteliğinde olup bu kitapla birlikte dijital dünyanın dönüşümünde yer almak için gerekli bilgi ve becerilere sahip olacaksınız.

Yazar:
Sayfa:
138 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
16.50x24.00 cm
Basım Yılı:
Ekim 2023
Barkod:
9786253989415