Bugün Çok Sıkıldım Ben - Gökçe Ateş Aytuğ - Günışığı Kitaplığı

%
35
İNDİRİM
9786059405591
%
35
İndirim
23.00 TL
14.95 TL
1 adet stokta Hızlı Gönderi!
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Ürün Açıklaması

Aynı gün iki ayrı hikâye:
Aslının Kitabı!

Çağdaş çocuk edebiyatının dikkati çeken yazarlarından Gökçe Ateş Aytuğ, çok sevilen Mayanın Ağacı romanının ardından, ilk iki kitabı Bugün Hayal Kuracaktım ve Bugün Çok Sıkıldım Ben ile Günışığı Kitaplığı okurlarıyla buluşuyor. Aynı günü, iki çocuğun gözünden aktaran yazar, derin gözlem gücü ve gülümseten anlatımıyla iz bırakıyor. Birbirinden bağımsız da okunabilen iki roman, özgün grafik diliyle tanınan illüstratör Merve Atılganın desenleriyle canlanıyor.

Gökçe Ateş Aytuğ, Aslının Kitabı Bugün Hayal Kuracaktımda kurguladığı aynı günü bu kez Aretin Kitabı Bugün Çok Sıkıldım Bende anlatıyor. Sevilen yazar bu romanında, küçük kardeşiyle başı dertte bir erkek çocuğun, ağaçtaki kediyi kurtaran arkadaşı Aslıya ilişkin duygularını mizah dolu bir dille aktarıyor.

Kardeşini parka götüren Aret, ağaçta mahsur kalan kediyi kurtarmak için birilerinin seferber olduğunu görür. Hoşlandığı, ama istemeden de olsa bazen kötü davrandığı arkadaşı Aslı da çoraplarıyla sokaktadır. Evden getirdiği montu Aslının giymemesi Aretin canını çok sıkar. Onu doğum günü partisine davet etmek için güzel bir hazırlık yapar, ama işler yine karışır...

Marka:
Günışığı Kitaplığı
Yazar:
Gökçe Ateş Aytuğ
Sayfa:
104 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
12.00x18.00 cm
Basım Yılı:
Nisan 2018