Bütünsel Yaklaşımla Güzelleşmenin Yolları - Elize Gülcan Aslan - Sıfır Yayınları

%
30
İNDİRİM
9786057567925
%
30
İndirim
48.00 TL
33.60 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Ürün Açıklaması

Göze hoş gelen ahenkli, uyumlu ve ruha hitap eden, aynı zamanda insanın temel yapı taşı olan hücresinden başlayıp organik hastalıklarını, ruh durumunu ve çevresine yaydığı enerjiyi adeta bir zincirin ayrı ayrı halkalarını birleştirerek bütünselliği son derece güzel sentezlenmiş bir kitap duruyor elinizde. Ciddi bir tıp bilgisi içeren, okuması ve anlaması oldukça kolay, açık ve net bir dille yazılmış.

Güzelliğin bütünsellikle birebir uyumlu olduğu konusunda farkındalık yaratmış, içsel enerjimizi dinamik tutuğumuzda bunun bedenimizin sağlığına, ruh sağlığımıza ve dış görünüşümüze yansıyacağının ve gerçekte tüm yaşantımızın akışının değişeceği, sadece cildimizin değil tüm hayatımızın ışıl ışıl olacağı konusunu vurgulamış muhteşem bir kitap.

İnancım şudur ki; bu kitabı okuyup hayatına uyumlamayı başarabilenler sadece estetik ve güzellik konusunda değil hem kendilerinin hem de dokundukları tüm insanların hayatlarına güzellikler getirecektir.

Dr. Semra Günaştı

Dr. Anestezi Uzm.

Özenle hazırlanmış, ayrıntılı ve bir çırpıda okunabilecek harika bir kitap olmuş. Ara ara bakıp bilgileri tazelemek için de ideal.

Op. Dr. Emrah Efe Aslaner Plastik

Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Güzellik, cilt bakımı deyince aklıma hep Gülcan Hoca geliyor. Son derece akıcı bir dille, gayet açıklayıcı yazılmış, her kadının öncelikle kendi cildini tanıması için mutlaka baş ucunda bulunması gereken şahane bir kitap. Bilgiyle, tecrübeyle, emekle yoğrulduğu o kadar belli ki...1şık oldun bizlere. Emeğine, kalemine sağlık hocam.

Bedriye Aslan

Estetisyen Eğitmen, Nail Master Teach

Sayfa:
119 Sayfa
Kağıt:
Kuşe Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Basım Yılı:
Şubat 2021
Barkod:
9786057567925