Cennet ve Cehennem - Bruce Milne - Haberci Basın Yayın

%
25
İNDİRİM
9786054707614
%
25
İndirim
30.00 TL
22.50 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Cennet ve Cehennem - Bruce Milne - Haberci Basın Yayın

“Erişilebilir, bilgilendirici ve eksiksiz Kutsal Kitap Konuşuyor kitapları, aşırı akademik olmaya kaçmadan metne dair gerçek görüşler sunmaktadır.”

Terry Virgo

Ölüm yaşamlarımıza kapıyı çalmadan girdiğinde, önümüze insanın varoluşu ve kaderi gibi büyük sorular çıkar. Yaşam nedir? Ölüm nedir? Ölümden sonra bir yaşam var mı? Bu konulara sadece bir trajedi yaşanınca büyük bir dikkat kesilir, ama Hristiyanlığın motivasyonu göksel umuda yöneliktir.

Bruce Milne, bizi cennet ve cehennem hakkındaki muazzam gerçeklerle ilgili Kutsal Kitap’a özgü öğreti yolculuğuna çıkarır -Tanrı ve insanlıkla ilgili anlayışımızın merkezi olan varış noktalarına. Bir takım kilit Eski Antlaşma metniyle başlar, daha sonra İsa’nın öğretisine doğru yönelir ve en sonunda ilişkili diğer Yeni Antlaşma pasajlarını araştırır.

Hristiyan inancının bu bölgesiyle ilgili tartışma sürmektedir, ancak gelecek olan yaşam Kutsal Kitap’a özgü bir “yaşam gerçeği”dir ve ebedi Tanrı bize, bizi ebediyette karşılayacağına dair tekrar tekrar ve açık şekilde güvence verir.

Bruce Milne, yıllar boyunca Vancouver, Kanada’da First Baptist Kilisesi’nin lideri olarak hizmet etti. Bugün tüm dünyayı, vaazlar vererek, öğreterek ve pastörel önderleri teşvik ederek dolaşmaktadır. Bu serisinde Yuhanna’nın Mesajı’nın yazarıdır.

Yazar:
Sayfa:
531 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x19.50 cm
Basım Yılı:
Aralık 2019
Barkod:
9786054707614