Dağ Çiçeklerim - İlkay Cörüt - Gece Kitaplığı

%
40
İNDİRİM
9786257268714
%
40
İndirim
23.52 TL
14.11 TL
Stokta yok
Favori Listesine Ekle
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Dağ Çiçeklerim - İlkay Cörüt - Gece Kitaplığı

Doğu Karadeniz’in cennet gibi güzelliği olan Giresun Nefsi Piraziz Köyünde, 1962 yılında doğdum. İlkokulu Nefsi Piraziz İlkokulu’nda okudum.

Köyümde ortaokul olmadığı için bir saatlik uzaklıkta Şeyhli Orta Okulunda okudum. Okul çevre köylerin geldiği çok kalabalık öğrencisi olan başarılarıyla ile ünlü bir okuldur.

Ailemin eğitime önem vermesi bana destek olmasından dolayı, Giresun’un tarihi eseri olan Giresun Ticaret Lisesini 1980 yılında bitirdim.
Aralık 1981 yılında bankada işe başladım. 2002 yılında emekli oldum. Emekli olduktan sonra yağlıboya resim kurslarına katıldım. Doğa resimleri yapıyorum. Ordu Halk Eğitim tarafından verilen eğitimlere katıldım. Aile birliği yönetiminde görev yaptım.
Harika doğa güzelliği olan Ordu’da yaşıyorum.

Yakınıma yaptığım iyiliğin karşılığında başarıya gideceğim kapılar açıldı. Uzman olarak görevlerim oldu. Göreve bağlı olarak hedef koydum. Üniversite sınavına girdim. Ordu Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi Adalet bölümüne başladım. 2017 yılında Ordu Üniversitesini bitirdim. Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümünü bitirmek üzereyim. Hedefimi yüksek tuttum hukuka geçmek istiyorum. Hedefiniz güneşi tutmak olsun; tutamazsan yıldızlarda olursun.

Ben yıldızlardayım. Ordu Üniversitesindeki anılarım gençlere örnek olsun okumanın yaşının olmadığını gösterdim. Başarıya ulaşmak için çaba gösteren okul ve sınıfımdaki güzellikleri paylaşıyorum. Türkiye’nin her yerinden gelmiş benim “Dağ Çiçeklerim” dediğim çocuklarımla yaşadığım, içinde sırrı saklı olan güzel anılarla dolu bir kitaptır.

Eğitim çok önemlidir. Okumayan kalmasın. Eğitim gören mazlum gariban öğrencilere destek olmaktır. Bu kitapla sizlerinde öğrencilere katkınız olacaktır.

Sayfa:
81 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Basım Yılı:
Kasım 2020
Barkod:
9786257268714