Dijitalleşirken İş Süreçleri Yönetimi ve İş Akış Şemaları Uygulamaları - İşletmeciler İçin

%
10
İNDİRİM
9786257126014
%
10
İndirim
20.00 TL
18.00 TL
1 adet stokta Hızlı Gönderi!
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Dijitalleşirken İş Süreçleri Yönetimi ve İş Akış Şemaları Uygulamaları - İşletmeciler İçin

Hızla dijital bir dünyanın içinde bulduk kendimizi. Küresel boyutta her işletmenin dijitalleşmek zorunda olduğu bir evredeyiz. Artık ticaret, finans, eğitim başta olmak üzere tüm sektörler faaliyetlerini dijital ortamda gerçekleştirmekte. Tam da bu noktada herkesin bu dijital dünyayı biraz daha iyi anlayabilmek için bilgilenmek zorunluluğu var. Aksi hâlde yönetsel zaafiyetler ortaya çıkar ve rekabet ortamında olumsuz neticelenir.

Kitap, dijital döneme geçişte faydalı süreç haritaları ve iş akış şemaları uygulamalarından örnekler içermektedir. İşletmeciler kolaylıkla bu uygulamalardan yararlanarak kendi iş yapış modellerini tasarlayabilir ve dijital ortama aktarılmasında katkı sunabilirler. Kısa sürede hayal ettiklerini çizerek kolaylıkla karşı tarafa anlatabilmek ve yeri gelince kendilerini de doğrulamak amacıyla uygulamalardan yararlanabilirler.

Kitapta yer alan bilgiler ve örnek uygulamaların; sektörün etkinlik ve verimliliğini artırma konusunda çalı?an ara?tırmacılara, öğrencilere ve uygulamada çalı?anlara yararlı olması, örnek teşkil etmesi umulmaktadır.

Sayfa:
108 Sayfa
Kağıt:
1. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.50 cm
Basım Yılı:
Haziran 2020
Barkod:
9786257126014