Elite - Arka Sıradakiler - Abril Zamora - Teras Kitap

%
30
İNDİRİM
9786057035745
%
30
İndirim
37.00 TL
25.90 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Elite - Arka Sıradakiler - Abril Zamora - Teras Kitap

Elite - Arka Sıradakiler - Abril Zamora - Teras Kitap

Marinanın yüzü ifadesizdi. Biraz sükûnet, belli belirsiz bir gülümseme. Ve daha bir sürü şey görebilirdiniz yüzünde, ama duygu namına hiçbir şey yoktu. İnsan böyle hunharca öldürüldüğünde yüzüne bir korku ya da şaşkınlık gelir, öyle değil mi? Fakat Marinanın tüm dünyaya, ceset torbasının fermuarı çekilene dek gösterdiği son şey... hiçti. Tam bir hiç.

Las Encinasta geçen aşk, kıskançlık ve entrika dolu, alışıldık bir dönemin ardından, yıl sonu partisinde her şeyi gölgede bırakan bir şey olur: Marina havuzun başında ölü bulunmuştur. İşe, öğrencileri tek tek sorguya çekmekle başlayan müfettişin bütün planları, eline geçen isimsiz bir günlükle altüst olur. Günlüğü polise kim getirmiştir? Günlüğün sahibinin cinayetle bir bağlantısı var mıdır? Marinadan neden bu kadar nefret ediyordur? Parçaları birleştirmek için filmi yılın başına sarmak zorunda kalan müfettiş, hikâyeyi bu kez bir de arka sıradakilerin ağzından dinlemek zorundadır.

Netflixin en çok sevilen dizilerinden Élitein ilk resmi romanı Arka Sıradakiler şimdi Türkiye’de!

Abril Zamora Oyuncu, senarist, yönetmen ve yazar. Tiyatro, sinema ve televizyon ekranlarında uzun bir kariyerin ardından asıl çıkışını Netflixin Vis a Vis dizisinde hayat verdiği Luna karakteriyle yaptı. Élitein de senaristlerinden olan Zamora, Arka Sıradakilerle atıldığı yazarlık kariyerini başarıyla sürdürüyor.
Yazar:
Sayfa:
320 Sayfa
Kağıt:
2.Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Barkod:
9786057035745
Karma Kitaplar