Filipililer’in Mesajı - Alec Motyer - Haberci Basın Yayın

9786054707003
20.00 TL
Son 1 adet Sınırlı Stok!
Kargo Bilgisi

500TL ve üzeri Kargo Ücretsiz.

Ödeme Bilgisi

Filipililer’in Mesajı - Alec Motyer - Haberci Basın Yayın

Kutsal Kitap Bugün Konuşuyor adlı seri, bir Hıristiyanın daha büyük bir olgunluk arayışını tatmin etme özelliğine sahiptir, ayrıca vaiz için de akademik bir altyapı sağlar.
-Philip Hacking

Bir konuşmacı ve öğretmen olarak Kutsal Kitap Bugün Konuşuyor serisini paha biçilemez bir kaynak olarak görüyorum. Sadece akademik değil, aynı zamanda ilham verici ve konuyla ilgili tazeleyicidir. Büyük bir heyecanla bu seriyi tavsiye ediyorum.
-J. John

Elçi Pavlus Filipideki kiliseye yazarken hapishane zincirlerine bağlıydı. Özgürlüğünden yoksun olmasına ve meslektaşlarının karşıtlığına rağmen, bu mektup sevinç saçar - Mesihin ilan edildiği sevinç, Filipili Hıristiyanların paydaşlığındaki sevinç ve her şeyden öte İsanın kendisindeki sevinç.

Alec Motyer Pavlusun bugün çok geçerli olan harika temalarını keşfediyor:
-Hıristiyan birlik
-İsanın kendisi ve bizim için başardığı şey
-Müjdeye yaraşır bir yaşam sürmeye çağrı

Alec Motyer, Bristol Trinity Collegeın önceki Müdürü ve Bournemouth, Mesihin Kilisesinin vaizi, şimdi Cheshire, İngilterede yaşamaktadır. Kendisi tanınmış konferans ve kongre konuşmacısıdır ve The Prophecy of İsaiah (IVP) kitabının ve Kutsal Kitap Bugün Konuşuyor serilerindeki diğer kitapların da yazarıdır.

Kutsal Kitap Bugün Konuşuyor Eski ve Yeni Antlaşma ve tüm Kutsal Yazılarda geçen Kutsal Kitap temalarına dayanan üç serilik açıklamayı ifade eder.

Yazar:
Sayfa:
275 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x19.50 cm
Basım Yılı:
Eylül 2012
Barkod:
9786054707003