Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 3 - Hiromu Arakawa - Akıl Çelen Kitaplar

%
33
İNDİRİM
9786055069032
%
33
İndirim
21.00 TL
14.07 TL
6 adet stokta Hızlı Gönderi!
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 3 - Hiromu Arakawa - Akıl Çelen Kitaplar

En çok istedikleri şeye sahip olabilmek için amatörce yöntemleriyle bu gücü elde etmeye çalıştıklarında, iki kardeş olan Edward ve Alphonse Elricten biri kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, diğeri de yaşayan bir çelik parçasının içine tıkılıp kalmış bir ruha dönüşüvermiştir. Edward artık bir hükûmet ajanıdır ve askerî bir simya tesisinde çalışmaktadır. Benzersiz güçlerini emirlere uymak, hatta öldürmek için kullanır. Ancak Edward, başkalarının da aynı güçlere sahip olduğunun farkında değildir.

Simyanın aşırı kullanımı sonucunda dünya âdeta bir cehenneme döner. En değerli simya hazinesi Felsefe Taşını ele geçirmeye çabalayan düşmanları, kahramanlarımızdan çok daha zalim ve acımasızdırlar.

Korumaları Alex Louis Armstrong eşliğinde kahramanlarımız hasar gören vücutlarını tamir etmesi için çocukluk arkadaşları Winry Rockbelli ziyaret ederler. Ardından Felsefe Taşı arayışlarını sürdürürler. Bu arayış onları Taşın gizli formülünün saklı olabileceği büyük merkez kütüphanesine götürür. Ama Felsefe Taşının gizemi onu korumakla görevli olan muhafızlardan daha dehşetengiz olabilir...

Sayfa:
192 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
12.50x19.00 cm
Basım Yılı:
Ağustos 2021
Barkod:
9786055069032
Akıl Çelen Kitaplar