Gönüllere Sürgün Şair Mehmet Akif Ersoy - Siyami Boylu - Cağaloğlu Yayınevi

%
25
İNDİRİM
9786059502603
%
25
İndirim
40.00 TL
30.00 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Gönüllere Sürgün Şair Mehmet Akif Ersoy - Siyami Boylu - Cağaloğlu Yayınevi

Toplumların büyük sarsıntılar geçirdiği bulanık dönemlerde; dışlanmalarına, farklı sıkıntılara maruz kalmalarına rağmen hakikatin sesi olan ve eğilip bükülmeyen şairlere milletlerin tarihinde çok az rastlanır. Mehmet Akif, bu manada dünya edebiyatında ve edebiyatımızda emsaline az rastlanan bir kişiliğin, tavrın sahibidir.

Okurlarımızın Akiften Gençlere Öyküler I, Akiften Gençlere Öyküler 2 adlı çalışmalarıyla tanıdığı Siyami Boylu, Gönüllere Sürgün Şair: Mehmet Akif adlı eseri ile Akifi biraz daha yakından tanımak, şairi hem dostlarının hem de ilim ve kalem erbabının çağlayan gönüllerinden süzülerek akan berrak hayatını dinlemek isteyenler için güzel bir imkan sunuyor.

Samimî, edebî ve insani üsluplarla; Sezai Karakoç, Nurettin Topçu, Nihat Sami Banarlı, Peyami Safa gibi kalem ustalarının yanı sıra Neyzen Tevfik, Eşref Edip, Hilmi Yücebaş, Rıza Tevfik gibi arkadaşlarının dilinden Mehmet Akifi dinlemek istemez misiniz? Gönüllere Sürgün Şair: Mehmet Akif; kendi gönlünde Akifi, fikirlerini, hislerini, duruşunu arayanlar için yazıldı eserin sizi kutlu bir seyhate çıkarmasını ve Yeniden Dirilişe vesile olmasını arzu etmekteyiz muhabbetli okumalar diliyoruz.

Yazar:
Sayfa:
216 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x19.50 cm
Basım Yılı:
Mart 2021
Barkod:
9786059502603