İlahi El Koyuş Akp Kıskacında Medya Sabah - ATV Olayı TMSF’nin Sır Kapıları

%
15
İNDİRİM
9789757991526
%
15
İndirim
23.00 TL
19.55 TL
2 adet stokta Hızlı Gönderi!
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

İlahi El Koyuş Akp Kıskacında Medya Sabah - ATV Olayı TMSF’nin Sır Kapıları

Sabah ve ATVye el koyma sürecinde yaşananlar kitaplaştırıldı.

Gazeteci Kutlu Esendemirin Yeni Harman dergisinde yayınlanan röportajlarını bir araya getirerek yazdığı kitapta o dönemde Sabah`ın Genel Yayın Müdürü Fatih Altaylı, Yavuz Semerci, Ahmet Ertürk, Balçiçek Pamir ve Aydın Ayaydın ile çarpıcı röportajlar yapmıştı.

El koyma sürecinde yaşananları yaşayanların gözünden anlatan röportajlar geçtiğimiz yıl Yeni Harman dergisinde ses getirmişti.

Sabah Gazetesinin Genel Yayın Müdürü iken TMSF`nin el koyması ile gazete ile yolları ayrılan Fatih Altaylı, yaşanan el koyma sürecinin ekonomik tahlilini yapan Yavuz Semerci, el koymayı gerçekleştiren TMSF başkanı Ahmet Ertürk, bu süreçte Ergun Babahan tarafından işten çıkartılan Balçiçek Pamir ve Aydın Ayaydının röportajları Yeni Harman dergisinde yayınlanmış ve karanlık süreç kısmen aydınlatılmıştı.

Gazeteci Kutlu Esendemir de titiz bir röportajcılık örneği vererek yaptığı seri röportajlarla dönemde yaşananları insan ilişkilerini, kriz ortamlarında yönetime gelebilmek için bir dönem yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen insanların biribirini sırtlarından vurmasının sürecini ve bu dönemde oluşan yeni dengeleri de anlatmıştı.

Sayfa:
228 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x20.00 cm
Barkod:
9789757991526