İnsanın İçindeki Gizem - Furkan Toprak - Dorlion Yayınları

%
35
İNDİRİM
9786254197185
%
35
İndirim
80.00 TL
52.00 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Kargo Bilgisi

500TL ve üzeri Kargo Ücretsiz.

Ödeme Bilgisi

İnsanın İçindeki Gizem - Furkan Toprak - Dorlion Yayınları

İnsan psikolojisi, bilim insanlarının psikolojik hastalıkları, travmaları, dengesizlikleri çözmek ve tedavi etmek için araştırma ve deneyler yapmaya devam etmekte olduğu bir alandır.
Yüzyıllardır süren bu araştırmalar her ne kadar çeşitli yöntem ve tedavilerle başarılı sonuçlar verse de insan ruh ve psikolojisi tam olarak çözümlenememiş ve hala gizemli olmaya devam etmektedir. 
Kişiler, fiziksel özellikleri bakımından birbirine benzer fakat ruhsal olarak birbirlerinden ayrılır. Aynı olay karşısında farklı psikoloji ve bakış açısında olabilirler ve bu anlamda tepkileri de farklı olabilmektedir. 
Kimi zaman ‘bu insanları anlamıyorum’ dememizin sebebi de karşımızdaki insanın bizim bakış açımız, ruh ve psikolojimize sahip olmamasından kaynaklanmaktadır.
Önemli olan bu farklılıkları kabul edip makul ve mantıklı bir orta yol bulmak ve anlayışlı olabilmektir. Ancak bu şekilde birlikte, uyumlu ve çatışmasız bir yaşamı sağlayabiliriz.
Hepimiz aynı bahçenin özünde çiçek ama farklıları olan çiçekleriyiz. Önemli olan o çiçekleri bilgiyle, anlayışla, sevgiyle, sabırla, başkalarına zarar vermeden sulamak ve büyütmektir.

Yazar:
Sayfa:
96 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Basım Yılı:
Ocak 2023
Barkod:
9786254197185