Işığın Elleri : İnsan Enerji Alanıyla Şifa Rehberi - Barbara Ann Brennan - Butik Yayınları

%
30
İNDİRİM
9786055154721
%
30
İndirim
130.00 TL
91.00 TL
1 adet stokta Hızlı Gönderi!
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Işığın Elleri : İnsan Enerji Alanıyla Şifa Rehberi - Barbara Ann Brennan - Butik Yayınları

“Barbara Brennan’ın çalışması zihin açıyor. Hastalığın oynadığı rol ve sağlığa nasıl ulaşıldığıyla ilgili kavramları kesinlikle benim tecrübelerimle birebir örtüşüyor.”

- Dr. Bernie S. Siegel / Love, Medicine and Miracles adlı kitabın yazarı

Barbara Ann Brennan, bir fizikçinin netliği, on beş yılı aşkın bir su¨redir 5,000 danışan ve öğrenciyi gözlemleme tecru¨besi, yetenekli bir şifacının merhametiyle mutluluğu, sağlığı ve potansiyellerini arayan insanlar için var olan ilk kapsamlı İnsan Enerji Alanı çalışmasını sunmaktadır. Fiziksel bedenlerimiz, sağlık ve hastalık dahil gerçeklik tecru¨bemizi yaratmamızı sağlayan araç olan daha bu¨yu¨k bir “bedenin”, bir İnsan Enerji Alanı’nın ya da aurasının içinde var olmaktadır. Kendimiz iyileştirme gu¨cu¨ne bu enerji alanı sayesinde sahip oluruz. Bilim insanları tarafından yakın zamanda doğrulanan, ama şifacı ve mistiklerin uzun zamandır bildikleri bu enerji bedeni, tu¨m hastalıkların başlangıç noktasıdır. Burada en gu¨çlu¨ ve engin insan etkileşimlerimiz iyileşir, tu¨m fizyolojik ve duygusal rahatsızlıkların habercisi ve şifacısıdır. Işığın Elleri sizi yeni bir bu¨tu¨nlu¨ğe götu¨ren rehberinizdir.

Kitap size:

  • Sağlıkta, ilişkilerde ve hastalıklarda insan için yeni bir paradigma,
  • İnsan Enerji Alanı’nın nasıl göru¨ndu¨ğu¨ne, işlev gösterdiğine, bozulduğuna, iyileştiğine ve arkadaş ve eşlerle nasıl etkileşim kurduğuna dair bir anlayış,
  • Auraları görme ve yorumlama becerisinde eğitim,
  • Hayatın tu¨m alanlarından farklı, çeşitli hastalıklara sahip insanların tıbbi olarak doğrulanmış iyileşme hikayeleri,
  • Kendi kendini ve başkalarını iyileştirmek için yollar,

Ve yazarın, bize bu¨yu¨me, cesaret ve engin bilinç olasılıkları için bir model sunan kişisel ve merak uyandıran yaşam hikayesini sunmaktadır.

Sayfa:
328 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
21.50x27.50 cm
Basım Yılı:
Nisan 2015
Barkod:
9786055154721