İslam Birliği - Necmettin Erbakan - Mgv Yayınları

%
20
İNDİRİM
9786052008027
%
20
İndirim
40.00 TL
32.00 TL
1 adet stokta Hızlı Gönderi!
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

İslam Birliği - Necmettin Erbakan - Mgv Yayınları

Dış politikada doğru hak anlayışını temel alan D-8 çekirdekli, İslam Birliği çekirdekli Yeni Bir Dünyanın kurulması temel esastır. Gidip Batının kapısına boynundaki zincirle bağlanmak diğer görüşlerin özellikleridir. Dış politikada doğru hak anlayışını temel alarak D-8i çekirdek alarak Yeni Bir Dünyanın kurulması Milli Görüşü diğerlerinden ayıran bariz farklardan birisidir.

Bu cümlelerle, İslam coğrafyasındaki Müslümanlar arasındaki siyasi ve ekonomik birlikteliğin önemine vurgu yapan Prof. Dr. Necmettin Erbakan; kurtuluşun da ancak yine bu coğrafyada Milli Görüş eli ile olacağını dile getiriyor.

Batının, Siyonizmin ve Emperyalizmin batıl hak anlayışı ile; İslam coğrafyası içerisindeki Müslümanları(!) teşaron örgütleri kullanarak birbirine kırdırmak suretiyle hem buralardaki siyasi ve ekonomik birliği baltaladıkları hem de buraların yer altı ve yer üstü kaynaklarına, enerji nakil yollarına el koydukları gün gibi ortadadır.

Biz doğru hak anlayışını esas alan Müslümanlar olarak bu durum karşısında ne yapmalı, nasıl davranmalıyız?

Biz doğru hak anlayışını esas alan Müslümanlar olarak bu batıl anlayış karşısında herkesin hakkını aldığı, Adil Düzenin kurulduğu, ezilen müslim ya da gayri müslim her toplumun yanında olunduğu Yeni Bir Dünyayı kurmak zorundayız.

İşte bu kitapta, bu yola baş koymuş, büyük bir davaya lider olmuş bir şahsiyetin; Prof. Dr. Necmettin Erbakanın yaşadıklarına ve bunlara karşı takındığı tavırlara şahit olacaksınız.

Sayfa:
203 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Basım Yılı:
Şubat 2022
Barkod:
9786052008027