İstanbul - Yvonne Malstead - GDK Yayınları

%
25
İNDİRİM
9786257927574
%
25
İndirim
140.00 TL
105.00 TL
Stokta yok
Favori Listesine Ekle
Kargo Bilgisi

500TL ve üzeri Kargo Ücretsiz.

Ödeme Bilgisi

İstanbul - Yvonne Malstead - GDK Yayınları

Bu hikâye Tanrı’nın güç koşullar altında olağan insanlar aracılığıyla yaptığı olağanüstü işlere bir tanıklıktır.

Yvonne ve Roger Amerika’da Wheaton College’de tanıştıkları zaman liseden yeni mezun olmuş iki gençti. Birlikte olmaktan çok hoşlanıyorlardı, özellikle de Tanrı’nın daha sonra dünyanın diğer ülkelerine sevgisini götürmek için kullanacağı diğer arkadaşlarıyla birlikte yaptıkları dua toplantılarında. Türkiye’de çok az sayıda insanın İncil’i okuma fırsatı bulduklarını duydukları zaman, Roger çalışmalarını İstanbul Üniversitesi’nde tamamlamaya karar verdi. Sonra ona katılması için Yvonne’i davet etti. Bu kitap, onların aşk diyarı olarak gördükleri İstanbul’daki evliliklerini anlatıyor. Ülkenin değişik yerlerine seyahat etme fırsatları buldukça, çok sayıda arkadaşların onlara gösterdiği şefkat dolu konukseverlikten çok etkilendiler.

Yvonne’nin hikâyesinin düzenlemesine yardımcı olmaktan büyük onur duydum. Tıpkı Malstead’ler gibi ben de Türk halkına büyük bir sevgi ve saygı duyuyorum ve güzel Türkiye için düzenli olarak dua ediyorum.
-Karen Weber

Yvonne’ı 50 yılı aşkın bir zamandır tanıyan biri olarak, bu dopdolu yılların güzelce kaleme alınmış hikâyesini okumaktan büyük zevk aldım. Türkiye’ye gelir gelmez bu ülkenin dilini, kültürünü ve yiyeceklerini hevesle kucaklayan genç bir kadının aile hayatına kendisini adamasına ve şimdi teknoloji yoluyla Türkler’e verdiği mevcut hizmete kadar, Tanrı’nın bu ülkede nasıl çalıştığına ilişkin değerli ve okuması keyifli bir eser.
-Jean Davey

Tanrı’nın “Gidin ve Hizmet Edin” çağrısına uyan bu çift, Rab tarafından çok uzak yerlere yönlendirildi ve orada Tanrı’nın sevgisini paylaştıkları çok sayıda arkadaş edindiler. Pek çok bakımdan, özellikle de dört harika çocuk ve 12 torun (ve bir torunun çocuğu) ile bereketlendiler.
-Beverly Holladay

Sayfa:
312 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
14.50x21.50 cm
Basım Yılı:
Mart 2022
Barkod:
9786257927574