Kategori Yönetimi ve Analitik Perakendecilik - Alpaslan Öztaş - Cinius Yayınları

%
35
İNDİRİM
9786257335584
%
35
İndirim
195.00 TL
126.75 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Kategori Yönetimi ve Analitik Perakendecilik - Alpaslan Öztaş - Cinius Yayınları

Her ne iş yapıyorsanız yapın, işinizi iyi yönetmek için karar almanız gerekir.

Kitapta, 24 yıllık iş tecrübeme dayanarak karar vermenize yardımcı olacak, Kategori Yönetimi ve Perakendecilik ile ilgili analizler, yöntemler ve çözümler sundum. Bu yöntemlerin her sektörde kullanılacağını düşünüyorum.

Ayrıca küçük esnafın birlik haline gelebilmesi için hazırladığım ‘Bakkallar ile Dayanışma ve Geliştirme Projesi’ de kitapta yer almaktadır. Umarım bu konu ilgili kamu kuruluşlarına yol gösterir.

Kitabımın, iş hayatına yeni başlayacak olanlar, kendini geliştirmek isteyenler ve kendi işini yapmak isteyenler için faydalı olacağını düşünüyorum.

Analizler, neden sonuç ilişkilerini görüp buna göre karar verip, amaca ve hedefe uygun hareket etmenizi sağlar.

Analizler, büyümenizi engelleyen faktörleri detaylı olarak görmenizi sağlar ve sizi araştırmaya yöneltir. Rakiplerinize karşı güçlü ve zayıf yönlerinizi size gösterir. Hem global hem de lokal olarak çözümler üretmenizi sağlar.

Perakende sektörü en detaylı analizlerin yapıldığı bir sektördür. Perakende sektöründe başarı detayda gizlidir. O detayı bulup anlamlı sonuçlar çıkarmak gerekir. Bu nedenle kararlar hızlı alınır ve uygulanır. Bunun için verinin doğru analiz edilip karar vereceğimiz bir bilgiye dönüşmesi gerekmektedir.

Perakende sektöründe her zaman krizler ve fırsatlar birbirini kovalar. Akıllı perakendeci, krizler için tedbirini önceden alan ve olası krizleri analitik iş yönetimiyle fırsata çevirmeyi beceren perakendecidir.

Farklılıklar ile farkındalık yaratan işletmeler müşterilere ve başarıya bir adımdaha yakın olacaktır. 


Bu kitabı okuduktan sonra, eğer verilere bakış açınızı değiştirebilmişsem, verilerdeki gizli hazineyi yani bilgiyi bulmanızı kolaylaştırabilmişsem, ne mutlu bana, benim için en önemlisi bu.

İşinizi iyi yönetmek için karar verme yeteneğinizi geliştirin.

-Alpaslan Öztaş

Sayfa:
333 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
16.00x23.00 cm
Basım Yılı:
Şubat 2021
Barkod:
9786257335584
Cinius Yayınları