Kr Akademi 2021 KPSS Keyifli Tarih Konu ve Soru Kitabı

%
35
İNDİRİM
9786257896658
%
35
İndirim
60.00 TL
39.00 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Ürün Açıklaması

Kr Akademi 2021 KPSS Keyifli Tarih Konu ve Soru Kitabı

Sevgili Dostlar, bu kitap sizler gibi sınav sürecini derinden yaşayan Zeki Hoca ve Sercan Hoca tarafından hazırlandı. Bu zamana kadar sosyal medya platformları ile sınav süreçlerinizde en büyük destekçiniz olmaya özen gösterdik. Şimdi de bu sınav yolculuğuna sizi anlayarak ve sizin gibi hissederek yazdığımız bu kitapla eşlik etmek istiyoruz.

Keyifli Tarih kitabımız öğrenci dili baz alınarak hazırlanmış olduğumuz bir kitaptır. Sizler çalışırken en çok karıştırabileceğiniz bilgileri, ÖSYM ‘nin en fazla önem verdiği konuları ve sorulmasını beklediğimiz konuları özel yöntemlerle vurgulayarak sizlere sunmaya çalıştık. Bu kitabı hazırlarken çıkmış sınav sorularını, MEB Kaynaklarını iyi bir şekilde analiz ederek sizleri sınava daha iyi hazırlaması için özen gösterdik.Detaylı bir konu anlatım şeklinde hazırlanmış ayrıca içerisinde pekiştirebileceğiniz bolca sorular mevcuttur.

425 Boşluk Doldurma Olmak Üzere Toplam 790 Adet Soru Mevcuttur

Bu kitap ile tarih dersini eğlenceli hale getirmek ve sizlere hiç sıkılmadan çalışma imkanı vermek için kitabımıza tablolar, hap bilgiler, bulmacalar, boşluk doldurmalar konu kazanım testleri ve sade anlaşılır bir konu anlatımı ekledik.


Size şunun sözünü rahatlıkla verebiliriz ki bu kitaptan tarih çalışırken asla sıkılmayacak ve tarih dersinin aslında ne kadar kolay ve eğlenceli olabileceğini göreceksiniz.
Marka:
Yazar:
Sayfa:
184 Sayfa
Kağıt:
1.Hamur Kağıt
Boyut:
21.00x27.00 cm
Barkod:
9786257896658