Metabolik Kişilik ve İş Dünyası - Ceyhun Dizdarer - Duvar Kitabevi

%
35
İNDİRİM
9786059353151
%
35
İndirim
18.00 TL
11.70 TL
Son 1 adet Sınırlı Stok!
Kargo Bilgisi

500TL ve üzeri Kargo Ücretsiz.

Ödeme Bilgisi

Metabolik Kişilik ve İş Dünyası - Ceyhun Dizdarer - Duvar Kitabevi

Hepimiz kişiliklerimizi merak ederiz. Aslında hepimiz metabolizmamızı da öğrenmenin peşindeyiz. Ama bu ikisinin birlikte işlediğini, kişiliğimizin temel metabolik özelliklerimize de uygun geliştiğini ve işlediğini bilmeyiz. Bu iki konunun ayrılmaz ve önemli birlikteliğine ilk defa bu kitapla şahit olacaksınız.

Bu kitabı okuyanlar şaşırtıcı bir şekilde kişilikleri ve günlük davranışları yanısıra iş hayatlarının da metabolizmalanyla yakın ilişkisi olduğunu farkedecekler.

Kişiliklerimiz günlük yaşama yansıttığımiz tarzımız: belirler. Ancak yansıttığımız tarzımız.ın kendimizle, kişisel temel gerçeklerimızle uyumlu olması gereklidir. Çünkü kişiliklerimız tüm yaşantınız boyunca hep bizimledir. Bu nedenle gerçek temel kişisel özelliklerim hayata yansıtmak, hem günlük hayatımızda, hem de iş hayatımızda, alacağımız adımları ve geleceğimizi planlamada, hatta meslek seçimimizde bile büyük öneme sahiptir.

Tüm insanların bedenlerinin metabolizması tek bir model değildir. Metabolik yönden insanlar farklı farklı gruplara ayrılır. Çok bilinmez, ancak metabolik özelliklerimiz ile kişilik özelliklerimiz. son derece uyumludur. Dolayısıyla metabolik yönden birbirimizden farklı oluşumuz kişiliklerimizin de birbirimizden farklı olmasını sağlar.

Konusunda ilk olan bu kitabın bir amacı kişiliğiniz ile temel metabolik ozellikleriniz arasındaki ilişkiye bakış açınızı geliştirmek... Ancak diğer bir amacı da insan kaynakları yönetiminde bu konuda temel bir kaynak olmak, onlara değişik ve yararlı bir bakış açısı sunmak... 

Sayfa:
112 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
14.00x21.50 cm
Basım Yılı:
Nisan 2017
Barkod:
9786059353151