Pratik Reiki - Rashmi Sharma - Platform Yayınları

%
20
İNDİRİM
9789944455015
%
20
İndirim
90.00 TL
72.00 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Kargo Bilgisi

300TL ve üzeri Kargo Ücretsiz.

Ödeme Bilgisi
Kapıda Ödeme

Pratik Reiki - Rashmi Sharma - Platform Yayınları

Hepimiz 21. yüzyıla doğru devamlı bir ilerleyiş içinde olduğumuzun farkındayız. Günümüzde ruhani farkındalığımız çok hızlı bir tempoda şekilleniyor. Modern yaşamda giderek daha çok insan bedensel ve zihinsel sağlığını iyileştirmenin doğal yollarını kullanma konusunda bilinçli hale geliyor. Modern bilim zihin ve beden arasındaki ilişkinin doğruluğunu kabul etmektedir. Doktorlar rahatlama tekniklerini savunuyor ve giderek artan sayıda insan iyileştirici enerjiler üzerine çalışmaya başlıyor.

Doğal iyileştirmeyle ilgili birçok metot arasında Reiki tüm dünyada uygulanan temel ve etkili metotlardan bir tanesidir. Reiki Evrensel yaşam gücü veya fiziksel ve zihinsel düzeyde etkisini gösteren iyileştirme enerjisi anlamına gelen Japonca bir sözcüktür. Reiki ne bir din ne de bir külttür. İmanla tedavi veya kara büyü de değildir. Evrensel iyileştirme enerjisini kullanan doğal bir tedavi yöntemidir.

Reiki Pratik Kitabı Reikiden bahsetmektedir. Reiki şu anda geçerli olan şekliyle yeni bir kavramdır fakat şu anda Reiki olarak adlandırdığımız bu ruhani tedavi yöntemine karşılık gelen Atharvavedada bazı Shlokalar görülmektedir.

Peki, Reiki neyi tedavi eder? Yazar bu soruyu çok açık ve basit bir dille, zihinden fiziksel bedene kadar ulaşarak negatif engelleri ortadan kaldıran ve acı olarak kendini gösteren yıkıcı duygusal kalıpların ve vücuttaki diğer ciddi rahatsızlıkların ortadan kaldırılması olarak cevaplıyor.

Bu mükemmel kavram aracılığıyla - bu kitapta birçok canlı örnekle birleştirilerek anlatıldığı gibi, herhangi bir kişinin kendi kendini tedavi ederek hareket düzeyini ve iyileşme kapasitesini arttırabilir.

Bu kitap gerçekten işe yarayan ilkelerle birlikte kendi kendini dönüştürme üzerine faydalı bir bilimsel inceleme arayan insanlar içindir. Bu, neşeli ve daha iyi bir yaşam sürmek için gerçekten ihtiyaç duyulan şeyleri açık bir dille anlatan pratik ve güçlü bir kılavuzdur. Her gününüzü hesapsız kitapsız fakat anlık zaferler dizisi şeklinde çalışkan bir şekilde geçirin.

Yazar:
Sayfa:
128 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
18.50x24.00 cm
Basım Yılı:
2004
Barkod:
9789944455015
Son Gezdikleriniz