Sadık Uygun 3. Sınıf Fen Bilimleri Çalışma Kitabı

%
20
İNDİRİM
9789756019825
%
20
İndirim
55.00 TL
44.00 TL
Stokta yok
Favori Listesine Ekle
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Sadık Uygun 3. Sınıf Fen Bilimleri Çalışma Kitabı

Sadık Uygun 3. Sınıf Fen Bilimleri Çalışma Kitabı

Fen bilimleri dersi öğrencilerin bilgi, beceri ve duyuş sahibi olmalarını hedefler.

Uygun Fen Bilimleri” kitabında kazanımlara uygun şekilde konuyu anlattık. Kazanımları ölçen düşün,gözle, oyna, dene, araştır” sembollerini kullanarak açık uçlu sorular sorduk.

İşlenen konuyu pekiştirecek doğru-yanlış, boşluk doldurma, bulmaca, eşleştirme, kısa yanıtlı etkinlikler hazırladık. Bu etkinliklerde tanılayıcı dallanmış ağaç, yapılandırılmış grid gibi alternatif ölçme değerlendirme tekniklerini de kullandık. Son olarak çoktan seçmeli sorularla oluşturulan testlerle de belirlenen kazanımlara ulaşmayı hedefledik.

Siz (veliler, öğretmenler) de Uygun Pratik Fen Bilimleri” kitabının sonundaki yanıt anahtarıyla hem etkinliklerin hem de testlerin yanıtlarını kontrol edebilir, çocuklarımızın hedeflenen bilgi, beceri ve duyuş kazanımlarını değerlendirebilirsiniz.

Hedefimiz; pratik bilgiler öğrenerek, bu bilgileri bol uygulama yaparak pekiştiren, fen bilimleri okur yazarı olan, öğrendiği bilgileri günlük yaşamında kullanabilen, temel bilgi, beceri ve duyuş sahibi öğrenciler yetiştirmektir.

Önemli bir ihtiyacı karşılayacağını düşündüğümüz Uygun Pratik Fen Bilimleri” kitabını sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Yazar:
Kağıt:
1.Hamur Kağıt
Boyut:
19.50x27.50 cm
Barkod:
9789756019825
Sadık Uygun Yayınları