Seni Arıyordum - Tülay Mutlu - Cinius Yayınları

%
35
İNDİRİM
9786257639064
%
35
İndirim
32.00 TL
20.80 TL
3 adet stokta Hızlı Gönderi!
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Seni Arıyordum - Tülay Mutlu - Cinius Yayınları

“Bir ilkbahar sabahı,
Güneşle uyandın mı hiç?
Çılgın gibi koşarak kırlara uzandın mı hiç?” diye başlamıştı dostluğumuz yıllar önce. Rahmetli eşinin kendisi için yazdığı şarkı hala hepimizin dilindedir. Sevgili Tülay Mutlu ile dostluğumuz o yıllardan günümüze sürdü. Özenli dili, kusursuz telaffuzu, eşsiz zerafeti ve edasıyla her zaman çevresinde hayranlık uyandırdı. Güzel şiirlerini bilirdim, bir romana başladığını söylediğinde sevindim. Lütfedip gönderdiği bölümleri zevkle okudum. Kendi zerafetindeki üslubu, duygusu, anlatım gücü ve akıcılığıyla değerli ve etkileyici bölümlerdi. Eserin tamamını okumak için sabırsızlanıyorum. Yolunuz açık olsun sevgili Tülay Mutlu.
Erol Evgin, Sanatçı

Sevgili Tülay Mutlu’ya yaz dedim, hep yaz. Aşkı yaz, sevinçlerimizi üzüntülerimizi yaz. Bir gün uğradım ki yazıyor. Bir göz attım, muhteşemdi. Okumak için sabırsızlanıyorum.
Emel Göksu, Dizi ve Tiyatro Sanatçısı

Dostluğumuz nedeniyle kitabın bir bölümünü baskıya girmeden okudum. Duygu yüklü bir hikaye, şiir gibi bir roman. Konuşma becerisini, ifade zenginliğini, hayata bakış açısını romanına yansıtmış. Eminim bir solukta okuyacaksınız.
Mehmet Özkaya, TSM sanatçısı, Bestekar, Yorumcu

Bir kadının iç dünyasını harika bir dille anlattığı romanına yenilerini eklemesini bekliyor, başarılar diliyoruz. Dostları, sevgili Tülay Mutlu’nun ifadesinin gücünü ve zarafetini iyi bilirler; şimdi, bu romanı sayesinde okuyucular da öğrenecekler.
Alayça-Sercan Gidişoğlu, Oyuncu ve Seslendirme Sanatçıları

Yazar:
Sayfa:
200 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.00x19.50 cm
Basım Yılı:
Mart 2021
Barkod:
9786257639064