Tabut - Arno Strobel - Pegasus Yayınları

%
25
İNDİRİM
9786254102585
%
25
İndirim
69.98 TL
52.50 TL
Stokta yok
Favori Listesine Ekle
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Tabut - Arno Strobel - Pegasus Yayınları

Tabut - Arno Strobel - Pegasus Yayınları

Düşünün, bir tabutun içindesiniz ve çığlıklarınızı
kimse duymuyor…

Köln’de bir kadının diri diri gömüldüğü akılalmaz bir cinayet işlenir. Katil, polislere kadının gömüldüğü yere dair ipucu bırakmış olsa da polisler onu bulmakta geç kalmıştır. Hayatını kaybeden kadın ise önemli bir mirasın vârislerinden Eva Rossbach’ın üvey kardeşidir. Ancak polis memurları Bern Menkhoff ve Jutta Reithöfer, Eva Rossbach’la görüştüklerinde onda bir gariplik sezerler.

Bu esnada polise ipuçları gelmeye devam ediyordur ve tabuta konularak diri diri gömülmüş başka kadınların cesetleri de ortaya çıkmaya başlar. Evinde tuhaf mesajlar bulmasına rağmen akıl sağlığından şüphe edilmesinden korktuğu için sessiz kalan Eva Rossbach sonunda polisle konuşmaya karar verir: Üvey kardeşinin öldüğü geceden beri kendisinin de bir tabutun içinde olduğu, tekrarlayan bir kâbus görüyordur. Ama sonunda bunun bir kâbus olmadığını anlar çünkü uyandığında vücudunda daha önce var olmadığından emin olduğu morluklar ve sıyrıklar oluşuyordur.

Menkhoff ve Reithöfer bu korkunç cinayetlerin peşine düştüklerinde her şeyin ardında aslında inanılmaz bir aile sırrının yattığını keşfedecektir.


“Tabut kesinlikle tüylerinizi diken diken edecek. Arno Strobel en ilkel korkularımızı hedef alıyor ve bu kitap tam bir gerilim şaheseri. Zihninizin derinliklerine yerleşecek.”
Denglers-buchkritik

“Arno Strobel, okurlarının sinirleriyle ustaca oynuyor. Katıksız heyecan.”
Nele Neuhaus, Pamuk Prenses Ölmeli ve Buz Kraliçesi kitaplarının yazarı


YAZAR HAKKINDA
1962 yılında Almanya’nın Saarlouis kentinde doğan Arno Strobel, üniversitede bilgisayar teknolojileri eğitimi aldı ve büyük bir bankanın bilişim teknolojileri uzmanı olarak çalışmaya başladı. 2014 yılında bankadaki işinden istifa ettiğinden beri tüm zamanını yazmaya adadı. Koğuş, Hipnoz ve Senaryo adında üç romanı daha bulunan yazar, eşi ve üç çocuğuyla birlikte Almanya’nın en eski şehri Trier’de yaşıyor.
Yazar:
Sayfa:
304 Sayfa
Kağıt:
2.Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Barkod:
9786254102585