The New Avengers Cilt: 8 - Gizli İstila - Brian Michael Bendis - Gerekli Şeyler Yayıncılık

%
25
İNDİRİM
9786055686840
%
25
İndirim
110.00 TL
82.50 TL
Stokta yok
Favori Listesine Ekle
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

The New Avengers Cilt: 8 - Gizli İstila - Brian Michael Bendis - Gerekli Şeyler Yayıncılık

Wolverine, Superman, Kick-Ass 2 filmlerinin arka arkaya vizyona gireceği bu dönemde New Avengers serisi de bütün hızıyla devam ediyor. Kahramanlarımız arasında güven sorununun neredeyse bütün gurubu dağıtacağı bir ortamda, iplerin en çok gerildiği anda, Skrull istilası artık göz önüne çıkmıştır.

Bu ciltteki fasiküllerin her birinde, Gizli istila öncesi ve istila sürerken, kahramanlarımızın başına gelen ayrı ayrı olaylar işleniyor. Kim Skrull kim değil, kimi değiştirmek istiyorlar, en çok kimden korkuyorlar, Neden Skrullar dünyayı bu kadar istiyor. Cevaplar New Avengers Cilt 8 Gizli istila 1in içinde.

Güven. Başlangıç günlerinden itibaren Avengersı bir arada tutan etken. Fakat Scarlet Witchin akıl sağlığı bozulduğundan beri, orijinal Avengers dağıldığından beri ve İç Savaş, süper-insan topluluğunu baştan sona galeyana getirdiğinden beri bu güven hızla yıpranmaya başladı. Sadakat soruları soruldu, davranışlar tuhaflaştı ve akıllardaki şüpheler fısıldandı: Kime güvenebilirsin?

Şimdi de şekildeğiştirici Skrullların Dünyaya sızma planları da olduğuna göre, artık bir tek belirgin cevap var, Kimseye güvenme!

Yavaşça patlak veren Skrull tehditi yükselirken, Avengersın isim listesindeki dramatik telaşı keşfedin! Luke Cage, Echo, Wolverine, Spider-Woman ve diğer favori New Avengers karakterleri ve bunların paranoya ve belirsizlik dolu canlı hikayeleri, yazar Brian Michael Bendis ve Michael Gaydos, David Mack, Jim Cheung ve Billy Tanin de aralarında bulunduğu, çizgi romanın en parlak ve yetenekli rüya takımı tarafından sizlere sunuluyor.

Sayfa:
120 Sayfa
Kağıt:
Kuşe Kağıt
Boyut:
16.00x24.00 cm
Basım Yılı:
Mayıs 2017
Barkod:
9786055686840
Gerekli Şeyler Yayıncılık