Tonguç Akademi TYT-AYT Matematik Fasikülleri-Fonksiyonlar Eko

9786254221965
119.00 TL
Son 1 adet Sınırlı Stok!
Kargo Bilgisi

500TL ve üzeri Kargo Ücretsiz.

Ödeme Bilgisi

Tonguç Akademi TYT-AYT Matematik Fasikülleri-Fonksiyonlar Eko

Tonguç Akademi TYT-AYT Matematik Fasikülleri-Fonksiyonlar Eko


DİKKAT! Bu kitap var olan orijinaliyle birebir aynı içeriğe sahiptir. Daha küçük yazı boyutuyla iki sayfanın bir sayfaya yerleştirilerek küçültülmüş EKONOMİK VE EKOLOJİK VERSİYONUDUR.

Yine Yeni Yeniden

Yepyeni bir kamp ve yepyeni fasiküllerimiz ile karşınızdayım Güzel Arkadaşım,

Sizlere Matematikte rehber olmaya çıktığımız bu yolda AYT konularını birlikte bitirmeye geldik. AYT konularını adım adım, tanımlarla, ispatlarla, en ince ayrıntısına kadar, fasikül fasikül bitireceğiz.

Kampımız ve kampa özel yenilenen fasiküllerimiz AYT konularını kapsamaktadır. AYT matematiğe başlamak istiyorum fakat nereden başlayacağımı bilmiyorum diyenler, AYT konularını planlı bir şekilde tekrar edip kafamda AYTyi bitirmek istiyorum diyenler, bu fasikül ve bu kamp tam da sizler için hazırlandı.

Konuyu önce Rehber Matematikten konu anlatım videolarıyla öğrenecek, ödevlendirmeleri bu fasikülden yapacaksın. Takıldığın sorularda soru çözüm videosunu açıp izleyebileceksin.

Rehber Matematik dokunuşlarıyla kampa paralel yenilenen fasiküllerimiz ile AYT konularını daha planlı, daha programlı, daha eksiksiz tamamlamayı hedefliyoruz. Sen de bu süreçte videoları atlamadan zıplamadan ‘Elinde kalem önünde kâğıt izlemeli, öğrendiklerinin kalıcı olması için bu fasikülden vereceğimiz ödevlendirmeleri günü gününe tamamlamalısın. Bu şekilde ilerlersen göreceğiz ki ‘O üniversitenin kapısından zırank diye girmişsin!

O hâlde ne diyoruz AYT konularının her biri için ‘Gönder Gelsin #öğrenbitsin

Hoş kal, Hoşça kal..

Türü: Fasikül

Sayfa Sayısı: 72

Soru Sayısı: 525

Kitap Boyutları: 27x21 cm
Yazar:
Sayfa:
72 Sayfa
Kağıt:
1.Hamur Kağıt
Boyut:
19.50x27.50 cm
Basım Yılı:
2023
Barkod:
9786254221965