Turistik Türkiye Karayolları Haritası - Derleme - Arkadaş Yayınları

%
20
İNDİRİM
9789755094526
%
20
İndirim
29.00 TL
23.20 TL
Son 1 adet Sınırlı Stok!
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Turistik Türkiye Karayolları Haritası - Derleme - Arkadaş Yayınları

Turistik Türkiye Karayolları Haritası Arkadaş Yayinevinin Şehir Planları dizisine koşut olarak hazırlandı ve yayımlandı. Şehirlerimizin hızlı gelişiminin yanında Türkiyemizin yolları da hızla yenileniyor, yeni yollar, otoyollar, çok şeritli yollar yapılıyor ve kullanıma sokuluyor. Yolculuk yapan insanların güncel bir karayolu haritasına ihtiyacı da o ölçüde artıyor.

Turistik Türkiye Karayolları Haritası 70 x 100 cm ebatlı kağıda çift taraflı olarak, 1/1.000.000 gibi oldukça küçük bir ölçekle basıldı. Ölçeğin küçük olması rahat bir kullanımı temin ediyor ve böylece yer ve yol adları sıkışarak birbirine karışmıyor. Haritamız coğrafi yer adları ve yol bilgilerinin yanı sıra turistik yöre ve yerleri de dikkat çekici bir şekilde gösteriyor. Haritanın arka yüzünde bulunan turistik ve genel indeks haritanın amaca uygun kullanımını kolaylaştırıyor. Harita aynı zamanda bir karayolları haritası için en gerekli bilgilerden olan şehirler arası mesafe cetvelini de içeriyor.

Kullanım kolaylığı açısından iki taraflı, yırtılmaya karşı dayanıklı, selefon kaplı ve 4 renk olarak kuşe kağıda basılmış Turistik Türkiye Karayolları Haritasının kullanıcılarına yol göstermesini diliyoruz.

Yazar:
Sayfa:
2 Sayfa
Kağıt:
Kuşe Kağıt
Boyut:
15.00x23.50 cm
Basım Yılı:
Temmuz 2020
Barkod:
9789755094526