Yakup’un Mesajı - Alec Motyer - Haberci Basın Yayın

%
25
İNDİRİM
9786054707041
%
25
İndirim
20.00 TL
15.00 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Yakup’un Mesajı - Alec Motyer - Haberci Basın Yayın

Kutsal Kitap Konuşuyor, Kutsal Kitapı oluşturan bölümlerin kendi zamanlarındaki mesajlarını dinlemeye ve Tanrı sözünün bugün Kutsal Yazılar yoluyla söylediklerini duymaya yönelik büyük bir gayret içeren, mükemmel bir kaynak.
-Christina Baxter-

Kutsal Kitap Konuşuyor serisini oluşturan kitapların ilham verici, bilgi dolu ve büyük bir pratik kullanım kapasitesine sahip olduklarını düşünüyorum.
-Stephen Gaukroger-

Yakup, iyi bir iletişimci olarak, okurlarına dolaysız ve açık bir dille hitap ediyor, gündelik yaşamdan alınmış renkli imgeler ve dikkati üzerine çeken cümleler kullanıyor.

Bu zengin yorum, Yakupun mektubunu günümüz okurunun yaşamına getiriyor. Alec Motyerın bizzat kendisi Yakupun enerjisinden ve Hıristiyanlıkın pratik uygulamasıyla ilgili hassasiyetinden çok etkilenmiştir. Mektup bize nasıl ancak sınanmış bir imanın gerçek iman olabileceğini ve zorluklarla yüz yüze gelmenin, Hıristiyanca olgunluğa giden yolun asli bir unsuru olduğunu gösteriyor. Bu kitap, Yakupun unutulmaz temalarını güçlü bir biçimde belirginleştiriyor: Sınanmalara dayanmakla olgunlaşma arasındaki bağlantı; kusursuzluk konusu; Tanrının iyi armağanları; eylemler ve insan ihtiyaçları dünyasında Hıristiyanların kaygıları; dikkatsizce söylenmiş ve kötücül sözlerin olumsuz sonuçları; kilise ve şifa; günahın itirafı ve yaşamın etkin bir saflıkla yaşanmasına duyulan gereksinim.
(Tanıtım Bülteninden)

Yazar:
Sayfa:
289 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x19.50 cm
Basım Yılı:
Ekim 2013
Barkod:
9786054707041