Yaşam İksiri - Özgür Karataş Çelebi - Hermes Yayınları

%
30
İNDİRİM
9786057737922
%
30
İndirim
180.00 TL
126.00 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Kargo Bilgisi

300TL ve üzeri Kargo Ücretsiz.

Ödeme Bilgisi
Kapıda Ödeme

Yaşam İksiri - Özgür Karataş Çelebi - Hermes Yayınları

Herkes sağlıklı ve dinç olmayı ister. İstenilen sağlığı elde etmek için hangi kolaylıkları nasıl kullanacağınızı, kendi evinize yani bedeninize iyi bakarak zihninizi nasıl değiştirip, huzurlu kılabileceğinizi bu kitabı okuduktan sonra keşfedeceksiniz.

Ayurveda “Neyi sindirebiliyorsan, o’sun” der. Bu ilkeye dayanarak günlük beslenmenizde bedeninizi dengelemek için nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsedeceğim. Ne yiyip, içiyorsunuz? Tükettiğiniz besinlerin sizi dönüştürmesine izin veriyor musunuz? Yoga ile bedeninizi esnetip, güçlendirmeye, dengelemeye ve meditasyonların size dönüşmesine, sizi huzurlu kılmasına izin veriyor musunuz?

Siz huzurluysanız etrafınızdaki herkes de o huzurdan nasibini alır. Siz yeter ki kendi huzurunuzu isteyin. Siz yeter ki her anın keyfini sükunetle, erdemle, şevkle yaşayın ve bu güzel enerjinin evrene yayılmasına izin verin.

Sade hayatım herkese ilham olsun! Sağlıklı ve mutlu bir hayatın özlemi gerçekleşsin. Çok uzun değil, çok iyi yaşamak için atılan her adım sizler için kıymetli olsun. Kendi öz değerlerinizin farkında olarak yaşamınız ilhamla, sihirle dolsun!

Yaşam İksiri’niz Özünüz Olsun!

Sayfa:
104 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.00x21.00 cm
Basım Yılı:
Haziran 2022
Barkod:
9786057737922
Son Gezdikleriniz