Yazılmamış Tarihimiz Seçmeler 3 - Cemal Kutay - Aksoy Yayıncılık

%
25
İNDİRİM
9789753130516
%
25
İndirim
60.00 TL
45.00 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Yazılmamış Tarihimiz Seçmeler 3 - Cemal Kutay - Aksoy Yayıncılık

Elinizde, Yazılmamış Tarihimiz Seçmeler kitabının üçüncüsü var. Yetmiş yıl aralıksız emekle tarih kitaplığımıza bir dünya rekoru sayılan 178 eser vermiş olan, ülkenin kıdemli tarihçisi ben Cemal Kutay; doksanını tamamlamış ömrünün son günlerinde bu hizmetle teselli bulmak istedim. Sadece sizlerin değil, çocuklarınızın da, gerçek tarihinin seslenişi olarak benimseyeceği ümidiyle...

Gözlerim rahat göremiyor. Kulaklarım da rahat duyamıyor. Bu eksiklik içinde böylesine bir hizmeti kucaklayabilme cesaretini bugüne kadar ne kitapçı vitrinlerinde ne de bayilerde yer almamış hakikatleri derlemeyi ve sunmayı son vazife saydım. Her ay aynı boy ve hacimle çıkacak Yazılmamış Tarihimiz in ciltleri aile kitaplığınızın aranan ve özlenen varlığı olursa huzur duyarım. Çıkacak olan seçmeler 1den başlayarak devam edecek. Böylelikle birbirinden ayırabilirsiniz.

Zamanın akışında kaybolmayan, aksine değer kazanan sadece kitaptır.

Elinizdeki kitap günün piyasasında iki milyon civarındadır. Aksoy Yayıncılığın değeri Genel Yönetmeni Yalvaç Ural Bey oğlum sahasında başarılı meslek hayatının deneyimi ile kitapların,ucuz fiyat olması ricamı kırmamış esere benzerlerinde rastlanmayan kolaylıkla alınabilecek bir fiyat koymuştur. Huzurunuzda kendisine teşekkür ediyorum.

Cemal Kutay

Yazar:
Sayfa:
158 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
16.00x22.50 cm
Basım Yılı:
Şubat 2000
Barkod:
9789753130516