Bilgi Dedektifleri 5+ Yaş Çantalı Set (14 Ktap) - İlk Adım Yayınları

%
10
İNDİRİM
1000003740407
%
10
İndirim
1,500.00 TL
1,350.00 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Kargo Bilgisi

500TL ve üzeri Kargo Ücretsiz.

Ödeme Bilgisi

Bilgi Dedektifleri 5+ Yaş Çantalı Set (14 Ktap) - İlk Adım Yayınları

Bilgi Dedektifleri 5+ Yaş Çantalı Set (14 Ktap) - İlk Adım Yayınları

Çalışma Kitapları (8 Kitap)

Matematik

Çizgi Kitabı

Özel Günler ve Haftalar

Aile Katılımı

İngilizce

Yaz Sil

21. Yüzyılın Fark Yaratan Bireyini yetiştirmek için hazırlanan “Bilgi DedektifleriOkul Öncesi Eğitim Seti” Çağdaş Gelişim ve Öğrenme Teorileri ışığında, OkulÖncesi Eğitime yön veren teoriler kullanılarak Eklektik bir yaklaşımla kurgulanmış ve aktif öğrenme yoluyla Nöro Eğitim Temeline oturtulmuştur.

2013 yılında yürürlüğe giren MEB OkulÖncesi Eğitim Programı’nda (36–72 aylıkçocuklar için) yer alan kazanımlara ve göstergelere ulaşılabilmesi için araç olarak birçok tema ve kavram kullanılmaktadır. Bu çerçeveden hareketle çocukların ilkokula vehayata geniş bir vizyonla hazırlanabilmeleriaçısından “BİLGİ DEDEKTİFLERİ EĞİTİMSETİ” hazırlanmıştır. Bilgi Dedektifleri Eğitim Seti, tüm gelişim alanlarını desteklemesi nedeniyle çok yönlü eğitim seti niteliğindedir.

Set; etkili öğrenmeleri sağlayabilmek ve çocukları bilinçli teknoloji kullanıcısı haline getirebilmek amacıyla Akıllı Tahta uygulamasına da sahiptir.
“Bilgi Dedektifleri Eğitim Seti’nde,” çocukların merakla öğrenmeye başlamaları, onların kendi kendine öğrenmelerini etkili kılmak ve eğlenerek kalıcı öğrenmelerine destek sağlamak amacıyla kendi ilgi alanında ilgi, heves ve merakla bir dedektif gibi araştırma yapan Sekiz Sevimli Kahraman kullanılmıştır. Bu Kahramanlar, çocukların merakları göz önünde bulundurularak bütünsel gelişimlerine destek sağlamak amacıyla özenleseçilmişlerdir.
Sette çıkartmalara ve gerçek fotoğraflara yer verilmiştir. Asetat ve yaz-sil konularak yazma becerilerinin gelişimine destek sağlanmıştır.
“Bilgi Dedektifleri Eğitim Seti,” çocukların hiçbir gelişim alanını atlamadan bütünsel olarak eğlenceli bir şekilde öğrenmelerini desteklemesi amacı ile hazırlanmıştır. Bu yönüyle set; oldukça kapsamlı bir İlkokula Hazırlık Seti niteliğindedir.
Sette yer alan çalışmalar basitten zora doğru sıralanmıştır; kitapların sırayla kullanılması önemlidir.
Yazar:
Kağıt:
1.Hamur Kağıt
Boyut:
19.50x27.50 cm
Basım Yılı:
2022
Barkod:
1000003740407