Denizde Sayılar - Didem Ünal - Uçanbalık Yayıncılık

%
20
İNDİRİM
9789755872902
%
20
İndirim
79.00 TL
63.20 TL
Son 2 adet Sınırlı Stok!
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Denizde Sayılar - Didem Ünal - Uçanbalık Yayıncılık

Sayıları öğrenmek artık çok kolay! Üstelik eğlenerek…

Keyifli bir öykü eşliğinde çocuklara alfabeyi öğreten Ormanda Alfabe kitabının yaratıcıları Didem Ünal ve Oğuz Demir, bu kez çocukları sayıların hareketli dünyasına davet ediyor.

Denizde Sayılar, 1den başlayıp 20ye kadar uzanan sayıları, kitabın sayfalarında saklı sürpriz oyunlarla buluşturarak denizde geçen eğlenceli bir öykü anlatıyor.

5 yaş ve üzeri okurlara hitap eden oyun tadındaki bu eğlenceli kitap, sayıları bir öykü eşliğinde tanıtırken içindeki ipuçlarıyla dikkat algısını güçlendiriyor.

Renkli öyküsü ile farklılaşan Denizde Sayılar, her sayfada yeni bir görselin eklenmesiyle miniklerin hayal güçlerini zenginleştiriyor.

Ağa takılmış deniz canlıların mücadelesinin anlatıldığı kitap, “1” deniz feneri ile başlayıp,“20 denizatı” ile tamamlanıyor. Ritmik bir anlatımla ilerleyen Denizde Sayıların sonunda ortaya çıkan deniz tablosu ile çocukların yaratıcı düşünme becerileri gelişirken, kitabın son bölümünde etkinlik sayfaları yer alıyor.

Keşiflerle dolu hikâyesi ve zengin görselleriyle Denizde Sayılar, miniklere sayıların dünyasının kapılarını eğlenceli bir oyunla aralıyor.

Yazar:
Sayfa:
48 Sayfa
Kağıt:
1. Hamur Kağıt
Boyut:
20.00x25.00 cm
Basım Yılı:
Şubat 2018
Barkod:
9789755872902